Samsung Galaxy F41 отримав оновлення One UI 3.0 на базі Android 11

Колись Samsung була однією з найменш надійних компаній в плані надання оновлень програмного забезпечення. Бренд був одним із брендів, які просували фрагментацію Android, бо в минулому він випустив кілька смартфонів, але не оновив більшість з них до новіших версій Android. Це почало змінюватися з появою One UI (Android 9 Pie).

Зараз компанія є одним з найшвидших брендів смартфонів, що випускають оновлення для Android. У нього все ще є кілька смартфонів, але більшість з них оновлюються до останнього поновлення Android 11, яке поставляється з One UI 3.0 поверх. Цікаво, що в той час, як багато компаній щосили намагаються впровадити Android 11 для своїх флагманів, Samsung вже почала просувати оновлення для своїх телефонів середнього класу. Сьогодні настав час, щоб Galaxy F41 отримав таке ж оновлення.

Минулого року Samsung представила серію Galaxy F як лінійку, орієнтовану на камеру. Що ж, по суті, це дивна серія смартфонів. Відтоді ми спостерігаємо більше ребрендингу, ніж що-небудь ще. Наприклад, Galaxy F41 - це практично Galaxy M31 з однією камерою менше і без підтримки NFC. Скоро з'являться та інші смартфони F. Більшість з них, схоже, засноване на чинний пристроях Galaxy M або A.

Попри таке заплутане існування, приємно бачити, що Samsung буде ставитися так само як і до серій A і M. Сьогодні Galaxy F41 отримує оновлення One UI 3.0 на базі Android 11 в Індії.

Samsung Galaxy F41 отримав оновлення One UI 3.0 на базі Android 11

Всі фішки Android 11 з'являться в оновленні Samsung

Оновлення для Galaxy F41 поширюється по повітрю і має номер збірки F415FXXU1BUAC. Оновлення містить в собі всі переваги Android 11, такі як одноразові дозволи, впорядковані повідомлення і підтримку бульбашок чату. Що стосується One UI 3.0, він також містить ряд поліпшень, таких як оновлений інтерфейс.

Хоча оновлення, схоже, швидко розгортається через OTA, на всі пристрої може знадобитися кілька днів. З цієї причини поки не затримуйте дихання. Це розгортається поступово. Якщо ви нетерплячі, ви завжди можете спробувати примусово перевірити це оновлення вручну, вибравши «Налаштування» >> «Оновлення програмного забезпечення» >> «Завантажити та встановити».

Як ми вже говорили, Galaxy F41 дуже схожий на M31. Не дивно, що останній отримує це оновлення через пару днів після першого.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: