Redmi K40 показали на якісних рендерах

Генеральний менеджер Redmi Лу Вейбінг повідомив, що новий Redmi K40 вийде в наступному місяці. Згідно з недавнім плакату, цей пристрій прибуде 25 лютого. У цього смартфона, ймовірно, буде дві версії. Один буде використовувати Snapdragon 888 SoC, а інший — чіп Snapdragon 870.

Відтоді компанія повідомила, що стартова ціна цього пристрою становить 2999 юанів (463 долари). Однак цей цінник належить до версії Snapdragon 888. Версія Snapdragon 870 буде дешевше.

Redmi K40 показали на якісних рендерах

Остання інформація показує рендеринг майбутнього Redmi K40 у високій роздільній здатності. Це зображення в основному таке ж, як і попередні рендери, тільки з більшою чіткістю. Redmi K40 прийме зовсім інший дизайн в порівнянні з попереднім поколінням. Він буде використовувати центральну дірочку і прямий дисплей. За наявними даними, цей смартфон буде мати найменшу дірочку в галузі — всього 2,8 мм.

Ззаду він як і раніше буде використовувати величезний матричний модуль з чотирма задніми камерами, аналогічний Redmi K30S. Чотири камери розташовані в формі ромба, а спалах знаходиться на правій стороні модуля камери.

Redmi K40 може не мати зарядного пристрою в коробці

Нещодавно ми бачили пакувальну коробку Redmi K40, і зображення належить Лу Вейбінгу. Згідно з його повідомленням на Weibo, існує дві версії: одна товста, а інша тонка. Дивлячись на зображення, в товстій коробці, ймовірно, є зарядний пристрій, а в тонкій — немає.

Лу Вейбінг сказав: «Товста або тонка? Це важкий вибір. Ми знаємо, що Xiaomi Mi 11 випустила дві версії пакування: одна призначена із зарядним пристроєм (з нітридом галію), а інша — ні, і ціна на обидва варіанти однакова, тому я припускаю, що Redmi K40 може також прийняти це рішення ».

Redmi K40 показали на якісних рендерах

Схоже, Redmi намагається дізнатися думку покупців. Також існує ймовірність, що Redmi прийме обидві версії для різних ринків. На цей час ми не можемо абсолютно точно сказати, чи буде Redmi K40 поставлятися із зарядним пристроєм.

Судячи з припущеннями, Redmi K40 буде поставлятися з SoC Snapdragon 888. Офіційна стартова ціна цього смартфона становить 2999 юанів (463 долари), а також він буде поставлятися з акумулятором на 4000 мАг. Інформації про місткість швидкої зарядки поки немає.

За наявними даними, екран Redmi K40 буде являти собою OLED-дисплей з люмінесцентних матеріалів Samsung E4, який підтримує високу частоту оновлення 120 Гц. Цей телефон також буде використовувати пам'ять LPDDR5 і флешпам'ять UFS 3.1.

 

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: