ⓘ Пам’ять GOODRAM, сповнена любові

Польський виробник комп’ютерної пам’яті та флеш накопичувачів презентує лімітовану серію флеш накопичувачів присвячених Дню Валентина – UUN VALENTINE та UME VALENTINE. Лімітовані продукти будуть вирізнятися на полицях магазинів особливим пакуванням до свята.

Майже кожен рік GOODRAM випускає лімітовані продукти до Дня Валентина, і цей не став виключенням. У 2021 році компанія пропонує лімітовані версії своїх флагманських продуктів – вже відомих користувачам USB 2.0 флеш накопичувачів UUN2 та UME2, але прикрашених святковим оформленням.

UUN VALENTINE це флеш накопичувач примітний своїм малим розміром. Він побудований по технології Chip-On-Board, а його начинка захищена міцним сталевим корпусом. Задня частина корпусу накопичувача формує кільце, тож його можна легко почепити на в’язанку до ключів, або повісити на шворку як кулон. Відсутність кришечки є відповіддю на запит користувачів, які переймаються через рухомі частини, які можна загубити.

UME VALENTINE це третій продукт у дуже популярній серії UME (після UME та UME Eco Friendly). Білий корпус з принтами у тематиці Дня Валентина перетворюють цей накопичувач у гарний подарунок для кожної закоханої пари. Ковпачок з опуклим малюнком робить відкривання флешки дуже простим. А коли флешка підключена до USB, його можна надійно закріпити з іншої сторони корпусу – щоб не загубився.

Обидва накопичувачі будуть доступні наприкінці січня у роздрібних та інтернет магазинах, включаючи найпопулярніші торговельні мережі. У лімітованій серії будуть доступні накопичувачі місткісттю 16 та 32 Гб. І вони, як і інші флешки GOODRAM, забезпечуються пожиттєвою гарантією.

Орієнтовна ціна:

  • UME2-16 Гб – 99 грн.
  • UME2-32 Гб – 120 грн.
  • UUN2-16 Гб – 120 грн.
  • UUN2-32 Гб – 160 грн.
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua