На смартфонах Honor з’являться сервіси Google

202101honor v40 series

Huawei щосили намагається підтримувати свій бізнес в області смартфонів після заборони, введеної урядом США. Компанія зазнала атакам на апаратне і програмне забезпечення. Останньою жертвою стало підрозділ чипсетів Kirin.

Тепер компанії необхідно заново винайти себе, щоб продовжувати конкурувати в сегменті дорогих товарів. Щоб захистити виконану роботу, а також зменшити занепокоєння, Huawei в листопаді минулого року вирішила продати свій бренд смартфонів Honor китайської групи.

Honor як окремий бренд вже представила Honor V40, але він все ще розроблявся під керівництвом Huawei. Майбутні телефони матимуть власну ідентичність Honor, і як новий бренд компанія може мати справу з компаніями, пов’язаними з США.

Пару днів назад ходили чутки, що майбутні телефони Honor будуть поставлятися з сервісами Google Play. Після заборони Huawei довелося розробити свої власні мобільні сервіси Huawei та AppGallery, щоб надати користувачам доступ до додатків Android.

Тепер компанія не може навіть оновити свої телефони до Android 11, і незабаром їй доведеться перейти на HarmonyOS. Що стосується телефонів Honor, то в майбутніх смартфонах бренду, ймовірно, буде Android 11 прямо з коробки. У пакеті буде весь набір додатків Google.

Honor і Google вже ведуть переговори, і Global Honor V40 може стати першим пристроєм, якому це принесе користь

За словами генерального директора Honor Джорджа Чжао, у компанії немає причин не співпрацювати з Google знову. Оскільки вести справи з американськими компаніями або компаніями, що використовують американські технології, можна безкоштовно, Honor вже укладає угоди з кількома компаніями.

Бренд уже підтвердив, що він співпрацює з Intel, AMD, Qualcomm і MediaTek для майбутніх пристроїв. Поки що назва Google відсутня в цьому списку. Однак в інтерв’ю South China Morning Post генеральний директор компанії сказав, що дві компанії вже ведуть переговори.

Нам цікаво дізнатися, чи піде нова угода на користь Honor V40. Апарат був випущений в Китаї без сервісів Google. Однак угода з Google може означати, що варіант Global зможе отримати Google Apps. Це може змінити історію бренду на глобальних ринках, які сильно залежать від сервісів Google. Фактично, Honor, ймовірно, задовольнить попит на смартфони Huawei з додатками Google.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua