На смартфонах Honor з'являться сервіси Google

Huawei щосили намагається підтримувати свій бізнес в області смартфонів після заборони, введеної урядом США. Компанія зазнала атакам на апаратне і програмне забезпечення. Останньою жертвою стало підрозділ чипсетів Kirin.

Тепер компанії необхідно заново винайти себе, щоб продовжувати конкурувати в сегменті дорогих товарів. Щоб захистити виконану роботу, а також зменшити занепокоєння, Huawei в листопаді минулого року вирішила продати свій бренд смартфонів Honor китайської групи.

Honor як окремий бренд вже представила Honor V40, але він все ще розроблявся під керівництвом Huawei. Майбутні телефони матимуть власну ідентичність Honor, і як новий бренд компанія може мати справу з компаніями, пов'язаними з США.

Пару днів назад ходили чутки, що майбутні телефони Honor будуть поставлятися з сервісами Google Play. Після заборони Huawei довелося розробити свої власні мобільні сервіси Huawei та AppGallery, щоб надати користувачам доступ до додатків Android.

Тепер компанія не може навіть оновити свої телефони до Android 11, і незабаром їй доведеться перейти на HarmonyOS. Що стосується телефонів Honor, то в майбутніх смартфонах бренду, ймовірно, буде Android 11 прямо з коробки. У пакеті буде весь набір додатків Google.

На смартфонах Honor з'являться сервіси Google

Honor і Google вже ведуть переговори, і Global Honor V40 може стати першим пристроєм, якому це принесе користь

За словами генерального директора Honor Джорджа Чжао, у компанії немає причин не співпрацювати з Google знову. Оскільки вести справи з американськими компаніями або компаніями, що використовують американські технології, можна безкоштовно, Honor вже укладає угоди з кількома компаніями.

Бренд уже підтвердив, що він співпрацює з Intel, AMD, Qualcomm і MediaTek для майбутніх пристроїв. Поки що назва Google відсутня в цьому списку. Однак в інтерв'ю South China Morning Post генеральний директор компанії сказав, що дві компанії вже ведуть переговори.

Нам цікаво дізнатися, чи піде нова угода на користь Honor V40. Апарат був випущений в Китаї без сервісів Google. Однак угода з Google може означати, що варіант Global зможе отримати Google Apps. Це може змінити історію бренду на глобальних ринках, які сильно залежать від сервісів Google. Фактично, Honor, ймовірно, задовольнить попит на смартфони Huawei з додатками Google.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: