У Google Play знайшли згадку про Vivo V2072A з Dimensity 1100

202101vivo v2072a 1

Vivo готується представити в цьому кварталі набір нових доступних смартфонів 5G. Ми спостерігаємо витоку інформації про новому варіанті Vivo S7 з процесором MediaTek Dimensity 820 SoC. Тепер список консолі Google Play показує, що компанія готує новий смартфон з номером моделі V2072A. Vivo V2072A тільки що отримав необхідну сертифікацію для використання служб і додатків Google. Судячи з усього, запуск ближче, ніж ми думаємо.

Згідно списку Google Play Console, новий смартфон Vivo матиме SoC MediaTek Dimensity 1100 в парі з до 12 ГБ оперативної пам’яті. Цей набір мікросхем був випущений пару днів назад разом з MediaTek Dimensity 1200. Цей дует мікросхем є відповіддю компанії на флагманський ринок, створений за 6-нм техпроцесу TSMC і пропонує новітні ядра ARM. Dimensity 1 100 має 4 ядра ARM Cortex-A78 з тактовою частотою до 2,6 ГГц і 4 енергоефективних ядра ARM Cortex-A55 з тактовою частотою до 2 ГГц. Цей набір мікросхем має ARM Mali-G77 MC9 (9 ядер), що означає, що цього набору мікросхем досить для ігор.

Список також дає нам першу виставу про дисплеї телефону. Судячи з усього, у Vivo V2072A виїмка широка. Поки що Vivo та Apple — дві компанії, які дотримуються цього підходу до дизайну. Ми вважаємо, що китайський бренд буде використовувати це рішення для розміщення додаткової камери. Поки що компанія випустила минулого року набір смартфонів з широким вирізом. Vivo S7 є одним з них і пропонує установку з двома камерами на передній панелі з основною камерою на 44 МП і надшироким датчиком на 8 МП. Можливо, у Vivo V2072A також буде встановлена ​​ця камера на 44 МП.

Дисплей буде мати дозвіл 1080p. На цей час неможливо сказати, AMOLED це або ЖК-панель. Однак перший варіант здається більш правдоподібним. Як бачимо, у пристрої стандартна кнопка включення, а не сканер відбитків пальців збоку. Розглядаючи вибір потужного чипсета, ми вважаємо, що цей пристрій преміумкласу. Таким чином, у нього, швидше за все, буде сканер відбитків пальців на дисплеї, що може статися тільки при наявності панелі AMOLED.

Деякі чутки припускають, що цей пристрій належить до прийдешньої лінійки Vivo V21. Зараз це неможливо підтвердити, але ми знаємо, що це станеться на світових ринках. Пристрій має Android 11 прямо з коробки, а це означає, що OriginOS працює поверх як оболонка.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua