ТОП-4 оновлень, які можна очікувати в найближчому iPhone 12s

202101iphone 12 c

Протягом багатьох років інвестиційні інститути та технологічні компанії дивляться на Apple. Американський виробник був стандартом для багатьох компаній, які виробляють смартфони. Це означає, що будь-які нові технології ні випускала Apple, вони можуть бути відтворені іншими компаніями. З цією метою Apple завжди уважно стежить за тим, як вона випускає новий пристрій. Судячи з припущеннями, майбутня серія Apple вже знаходиться в розробці.

Були питання щодо назви цієї серії. Чи буде це серія iPhone 13 чи серія iPhone 12s? Аналітики вважають, що Apple пропустить «iPhone 13», тому що число «13» лякає в багатьох західних культурах. Виробники технологій роблять це час від часу. Пам’ятайте, що Qualcomm нещодавно прийняла номер «888» для свого останнього флагмана, тому що це щасливий номер для Китаю. Є повідомлення, що Apple скоріше погодиться на «iPhone 12s», а не на iPhone 13. Крім того, «s» зі смартфоном зазвичай відноситься до оновлення до вихідної цифрової версії. Таким чином, наступним флагманом Apple стане iPhone 12s, це буде просто апгрейд iPhone 12.

Тепер виникає питання: «Яких оновлень очікувати від iPhone 12s»? Оскільки в iPhone 12 вже використовується 5G і новий дизайн, які ще зміни може внести Apple? Ось чотири основні поновлення, які ми можемо очікувати від iPhone 12s.

Процесор: чіп iPhone 12s мабуть буде краще

Найперше оновлення, яке можна очікувати від iPhone 12s – це його процесор. Чіпом на цьому пристрої, очевидно, буде 5-нм чіп Apple Bionic A15. Цей чіп матиме кращу продуктивність, ніж Bionic A14 на iPhone 12 серії. Цей чіп також буде використовувати 5-нм базову смугу X60, в цьому немає ніяких сумнівів.

Камера

Це один з аспектів, від якого багато хто може не очікувати поновлення, але воно обов’язково станеться. Apple не оновлює свою камеру так регулярно, як і батареї. Однак останнім часом модель фірми з Купертіно, схоже, змінюється. Минулого року iPhone 12 Pro Max вперше отримав технологію Sensor-Shift OIS (Sensor-Shift OIS). IPhone 12s, ймовірно, також буде використовувати ту ж технологію, але буде використовувати новий об’єктив 7P.

Крім того, базова версія iPhone 12s буде використовувати сучасні датчики зображення iPhone 12 Pro. Це означає, що в версіях iPhone 12s Pro розмір пікселів збільшиться. Остання інформація з ланцюжка постачання Apple стверджує, що в iPhone 12s буде використовуватися датчик LiDAR для поліпшення можливостей знімання та доповненої реальності пристрою. Це дійсно буде велике поліпшення.

Розмір виїмки в екрані

IPhone X був першим пристроєм, в якому використовувався дизайн екрану з виїмкою, і інші виробники швидко пішли цієї тенденції. Тепер Apple прагне значно зменшити розмір виїмки. Фактично, цей слух існував до появи iPhone 12, але з якоїсь причини не був реалізований. Таким чином, Apple нарешті повинна досягти цієї мети з iPhone 12s.

Щоб зменьшити розмір «виїмки», Apple сподівається змінити дизайн iPhone в цьому році. Компанії доведеться об’єднати кілька компонентів в один, щоб зменшити розмір. Відповідно до недавнього витоку, розмір модуля Face ID значно менше.

Мак Окатара також зазначив, що Apple перемістить один з модулів до краю корпусу, щоб звузити розмір «виїмки». За наявними даними, постачальниками модулів Face ID як і раніше будуть LG Innotek і Hon Hai Group.

Дисплей і швидкість оновлення

Четвертим і останнім аспектом, якого варто очікувати поновлення, є дисплей. За інформацією TheElec, ексклюзивним постачальником екранів стане Samsung. IPhone 12s стане першим iPhone, в якому буде використовуватися екран LTPO. Це означає, що версія Pro буде підтримувати змінну частоту оновлення до 120 Гц. Однак в iPhone 12s Mini та iPhone 12s як і раніше буде використовуватися екран з частотою оновлення 60 Гц.

Samsung Galaxy S21 Ultra – перший смартфон з дисплеєм LTPO в цьому році. Торішній Galaxy Note 20 Ultra також був оснащений цим екраном. Через високу вартість виробництва це єдині телефони, які поки використовують цей дисплей. В цей час не всі смартфони мають такий екран. Однак остання інформація від інсайдерів показує, що в цьому році мобільних телефонів з дисплеями LTPO буде більше.

Росс Янг, засновник і головний аналітик DisplaySearch і DSCC, повідомив, що в цьому році iPhone 12s Pro, iPhone 12s Pro Max, серія Oppo Find X3, Samsung Galaxy Z Flip 3, Samsung Galaxy Z Fold 3, Xiaomi Mi 12 і Huawei Mate 50 Pro будуть використовувати дисплеї LTPO. Якщо ми погодимося з цим припущенням, iPhone 12s Mini та iPhone 12s не використовуватимуть екран LTPO. Тільки моделі Pro зможуть використовувати цей дисплей.

Що таке дисплеї LTPO?

LTPO – це абревіатура від низькотемпературного полікристалічного оксиду. LTPO може значно знизити частоту оновлення дисплеїв без будь-якого додаткового обладнання. Наприклад, в новому Galaxy S21 Ultra частота буде падати зі 120 Гц до 10 Гц в залежності від того, що ви дивитеся, і все це відбувається в режимі реального часу. Однією з найбільших переваг дисплея LTPO є те, що пристрій може заощадити багато енергії внаслідок зниження частоти оновлення. Однак масове виробництво LTPO дуже складно, і через складність процесу витрати на нього збільшуються.

LG і Samsung готові до процесу виробництва LTPO

Згідно TheLec, панелі LTPO від LG Display, схоже, були схвалені Apple. Щоб LG перемикнулась з LTPS на LTPO, їй необхідно отримати ліцензію Apple на якість панелі. Крім виробничих ліній E6-1 і E6-2, LG Display зробить додаткові інвестиції в лінійку E6-3. Виробнича лінія E6-3 також призначена для виробництва екранних панелей для Apple. Його виробнича потужність становить близько 15 тис.

Що стосується технології LPTO, схоже, що тільки LG і Samsung готові до цієї технології. Китайська компанія BOE як і раніше відстає від своїх південнокорейських конкурентів по виробництву OLED-панелей LPTO. Якщо Apple в кінцевому підсумку використовує цю технологію для своїх флагманів, то в цьому аспекті у BOE немає надії. Це означає, що Apple доведеться використовувати у своїх дисплеях або LG, або Samsung.

Висновок

Якщо все піде за планом, серія iPhone 12s надійде в продаж у вересні 2020 року. Важливо відзначити, що на цей час нічого в цьому телефоні не є офіційним. Навіть його назва досі залишається припущенням. Однак, виходячи з поточної тенденції, ми очікуємо, що Apple оновить процесор, камеру, виріз і дисплей. Які ще аспекти iPhone 12s ви хочете оновити? Повідомте нам про свій вибір в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua