Оновлення Apple Watch додало ЕКГ

Apple - провідна компанія на ринку розумних годинників преміумкласу. Крім відмінного дизайну та апаратного забезпечення, Apple Watch також мають одне з кращих програм для розумних годинників, яке зараз є на ринку. Google не зміг запропонувати повнофункціональний програмне рішення, яке могло б конкурувати з watchOS. Це змушує компанії надавати свої власні операційні системи. На жаль, жодна з цих операційних систем не пропонує таких можливостей, як watchOS. Сьогодні Apple представляє нове оновлення, щоб надати watchOS ще більше можливостей. Нове оновлення, яке отримало назву watchOS 7.3, представляє нову колекцію циферблатів Unity, яка віддає данину поваги панафриканському прапору, пов'язаному з ініціативами Apple в рамках Місяця чорної історії.

Крім того, watchOS 7.3 розблокує функції електрокардіограми (ЕКГ) і нерегулярного серцевого ритму для Apple Watch Series 4 в Японії, Майотта, Філіппінах і Таїланді. У новому оновленні також буде представлена ​​функція Time to Walk для передплатників Apple Fitness +. Оновлення також включає поліпшення продуктивності та виправлення помилок для Центру управління і Центру повідомлень. На цей час неможливо сказати, чи буде це оновлення останнім перед watchOS 8, але це хороший крок перед наступним великим оновленням.

Нотатки про випуск watchOS 7.3:

  • Циферблат Unity натхненний квітами Панафриканського прапора. Його форми змінюються протягом дня, коли ви рухаєтеся, щоб створити унікальний для вас циферблат.
  • Time to Walk для передплатників Apple Fitness + - аудіовідео в додатку Workout, де гості розповідають надихаючі історії під час прогулянки.
  • Додаток ЕКГ на Apple Watch Series 4 або новіше в Японії, Майотта, Філіппінах і Таїланді.
  • Повідомлення про нерегулярний серцевий ритм в Японії, Майотте, Філіппінах, Тайвані та Таїланді.
  • Виправлена ​​проблема, через яку Центр управління та Центр повідомлень можуть не відповідати при включеному масштабуванні.

Годинники Apple будуть з монітором цукру в крові

На цей момент ми можемо сказати, які функції є найбільш очікуваними для прийдешнього відновлення watchOS 8. Проте, наступна лінійка розумних годинників повинна надати такі важливі функції, як монітори рівня цукру в крові. З цієї причини ми вважаємо, що нове програмне забезпечення представить новий призначений для користувача інтерфейс у своїх орієнтованих на здоров'я додатках для використання цієї функції. Apple отримала патент на моніторинг глюкози в крові. Компанія прагне «забезпечити технічну надійність і стабільність перед комерціалізацією». Представники індустрії вважають, що оптичний датчик від Apple може забезпечити безперервний моніторинг без імплантату.

Ця особливість стане другим великим доповненням після датчика ЕКГ.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: