Intel випустила графічний процесор Iris Xе для ПК

Intel — один з найбільших виробників комп'ютерних чіпсетів у світі. Компанія спробувала щастя в сегменті смартфонів кілька років тому в партнерстві з Asus. На жаль, Asus ZenFone 2 відстає від своїх конкурентів з чіпами на базі ARM. Потім Intel вирішила відступити і зосередитися тільки на технологіях, пов'язаних з ПК. Однак поява Apple M1 показує, що компанії починають пропонувати чіпи на базі ARM в цьому сегменті, і тепер компанії потрібно буде впроваджувати нові технології, поки вона бореться з AMD, щоб отримати переваги користувачів. Сьогодні компанія анонсує новий продукт, і це не новий процесор Intel, а спеціальний графічний процесор для настільних ПК, який отримав назву Intel Iris Xe.

Intel вперше анонсувала свій дискретний графічний процесор для малого і середнього бізнесу ще на виставці CES 2020. Пройшов рік, і нарешті з'явилася настільна версія. На жаль, для звичайних споживачів він не готовий. Замість цього компанія відправляє нові графічні процесори виробникам для установки в готові системи. Отже, ви мріяли про графічний процесор Intel на вашому домашньому комп'ютері, ви не можете отримати його прямо зараз. Новий графічний процесор, як заявляє компанія, з'явився, коли Intel і її партнери побачили можливість краще обслуговувати масовий ринок недорогих настільних ПК з поліпшеною графікою, дисплеєм і можливостями прискорення мультимедіа.

Intel Iris Xe забезпечує підтримку hdr і має 4 ГБ відеопам'яті LPDDR4X

Новий графічний процесор раніше був відомий як DG1. Тепер він носить прізвисько Intel Iris Xe. Для тих, хто не знає, він заснований на платформі інтегрованого графічного процесора Tiger Lake. Ентузіасти ПК не повинні затримувати дихання від цього графічного процесора, оскільки він має нижчі специфікації, ніж його інтегрований мобільний аналог. Таким чином, мобільний варіант, представлений в безлічі ноутбуків на базі Intel, насправді краще, ніж цей. Проте, нове настільне рішення містить 80 виконавчих блоків, 4 ГБ пам'яті LPDDR4X і підтримку HDR.

Intel випустила графічний процесор Iris Xе для ПК

Нові карти пропонують певні поліпшення присутніх опцій в ринковому сегменті. У них є три виходи на дисплей; апаратне декодування відео та прискорення кодує. Він включає підтримку декодування AV1, Adaptive-Sync; Підтримка відображення HDR і можливості штучного інтелекту завдяки DP4a deep-learning inference acceleration.

Як ви, мабуть, знаєте, прочитавши всю цю статтю, цей графічний процесор не призначений для тих, кому потрібні потужні налаштування і геймери. Він призначається для ринку настільних комп'ютерів з великим об'ємом, наприклад, для підприємств і підприємств. Однак це ще не кінець для тих, хто очікує графічний процесор Intel з ігровими можливостями. З чуток, Intel також готує пропозицію для цього сегмента. Але нам потрібно ще трохи почекати.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: