Huawei Mate 40E, Huawei P50 і Mate X2 будуть працювати на KIRIN 9000 SOC

У жовтні 2020 року Huawei запустила серію Mate 40. На пресконференції крім Mate 40 були випущені Mate 40 Pro, Mate 40 Pro + і Mate 40 RS. Однак компанія все ж представила Huawei Mate 30E Pro 5G. Згідно з останніми повідомленнями, новий пристрій Huawei (OCE-AN00) тільки що пройшло сертифікацію бездротової зарядки. Судячи з усього, Huawei розробляє модель серії Mate 40. У цьому смартфоні буде використовуватися 6,5-дюймовий OLED-екран з роздільною здатністю 2376 x 1080. Назва цього пристрою, ймовірно, буде Huawei Mate 40E.

За даними @DigitalChatStation, Huawei Mate 40E (молодша модель з серії Mate 40) ще не вийшла. У цьому пристрої буде використовуватися датчик на 64 МП замість датчика IMX 700 на 50 МП. Він вважає, що через вплив попередньої заборони основні постачальники Huawei ще не відновили постачання. Це призвело до нестачі основних компонентів мобільних телефонів Huawei.

Крім того, джерело повідомило, що планшети Huawei P50, Huawei Mate X2 і Huawei MatePad Pro 2 використовуватимуть чіп серії Kirin 9000. Запаси Huawei для Kirin 9000 складають менше ніж 9 мільйонів. Навіть після випуску серії Mate 40 Huawei стверджує, що у неї є резерв для серій Huawei P50 і Mate 50.

Стандартна версія серії Huawei P50 буде використовувати частоту оновлення 90 Гц. Однак версія high-end матиме частоту оновлення 120 Гц. Ця серія буде поставлятися з Kirin 9000 і 9000E, як і серія Mate 40. До того ж якість екрану у цій серії моделей дуже гарне, а задня камера Leica як і раніше буде використовуватися. Основна система візуалізації аналогічна системі Huawei Mate40, але коефіцієнт збільшення побільшає у 200 разів.

Серія Huawei P50 повинна поставлятися з провідний швидкої зарядкою 66 Вт і швидкої бездротовою зарядкою 50 Вт. Звичайна версія буде використовувати цю конфігурацію зарядки. Що стосується топової версії, Huawei розглядає можливість використання нової швидкої зарядки потужністю 135 Вт. Однак остаточного рішення поки немає, бо компанія все ще працює над щільністю і довговічністю батареї.

Крім того, у звітах стверджується, що цей пристрій не буде використовувати HarmonyOS 2.0. Це означає, що він як і раніше буде поставлятися з системою EMUI 11.

В іншому серія Huawei P50 буде оснащена 4 динаміками об’ємного звучання і модернізованим вібромотора. Зовсім недавно ми бачили багато рендерів, що відносяться до P50. Але виявляється, вони підробки, крім базової версії. Попри те, що квітів багато, простий шкіряної версії не існує. Корпус буде легше і тонше, ніж у Mate 40.

Інсайдери Huawei говорять, що зараз компанія зосереджена на інших категоріях, крім мобільних телефонів. Китайський виробник націлений на індустрію ПК і планшетів. Він також приділяє більше уваги індустрії носяться пристроїв, аудіо, інтелектуального вибору та Інтернету речей.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua