Ігровий телефон Red Magic 6 вийде в першому кварталі 2021 року

Ще минулого року Tencent в партнерстві з Black Shark розробила лінійку ігрових телефонів Black Shark 3. Однак у цьому році китайський ігровий гігант вступає в партнерські відносини з іншим брендом ігрових смартфонів - Red Magic. Обидві компанії оголосили сьогодні про стратегічне партнерство, в рамках якого дві компанії об'єднають зусилля для створення телефонів з оптимізацією для чудового ігрового процесу. Першим телефоном, який стане плодом цього партнерства, стане спеціальна версія Red Magic 6, яка повинна вийти в першому кварталі 2021 року.

Red Magic 6 під брендом Tencent буде випущений разом зі стандартним варіантом. Телефон буде оснащений SolarCore, ігровим прискорювачем Tencent. На жаль, подробиць поки немає. Однак вважається, що це система, яка врівноважує апаратні ресурси телефону, такі як набір мікросхем, ОЗУ і мережеве з'єднання. Це прискорює завантаження і підтримує постійну частоту кадрів. В наші дні просунуті гри — це частота кадрів і дозвіл. Система буде використовувати оптимальні настройки для кожної гри.

Ігровий телефон Red Magic 6 вийде в першому кварталі 2021 року

На жаль, це буде працювати тільки в іграх, що підтримують SolarCore. Це не турбує, якщо ви шанувальник Tencent Games. У видавця понад 800 мільйонів ігор по всьому світу. Як видавець, він стоїть за деякими з найбільш популярних смартфонів. Ми можемо вказати PUBG Mobile як одне з найвідоміших імен Tencent.

Red Magic 6 стане першим телефоном, який стане плодом цього партнерства

Red Magic і Tencent створили безліч дослідницьких центрів по мобільних ігор. Ці місця будуть укомплектовані співробітниками обох компаній і будуть працювати над розвитком нових ігрових технологій. Це принесе успіхи як в апаратній, так і в програмному забезпеченні. Список сумісних ігор, що пропонують максимальну продуктивність для Red Magic 6, буде тільки зростати.

Цікаво, що, крім Black Sharks, телефони Asus ROG в минулому також використовували SolarCore від Tencent. На цей час неясно, чи було Tencent і Red Magic ексклюзивну угоду, або остання зможе продовжити співпрацю з іншими постачальниками ігрових телефонів.

Ігровий телефон Red Magic 6 вийде в першому кварталі 2021 року

У той час як інші компанії починають просувати свої ігрові телефони, Red Magic поводиться стримано. Ми очікуємо, що це зміниться в найближчі тижні, бо пристрій з'явиться десь з лютого по березень. Ми, очевидно, очікуємо, що в телефоні буде встановлений Qualcomm Snapdragon 888. Витоку також вказують на батарею місткістю 4500 мАг зі швидкою зарядкою 120 Вт. Тепер, що ще невідомо, так це чи телефон поставлятися з новим переглянутим фізичним вентилятором, який був відмітною рисою серії Red Magic.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: