Chrome OS дозволяє перетворювати Chromebook в розумний екран

Пристрої з операційною системою Chrome OS підтримуються набагато довше, ніж смартфони та планшети Android. Google випустила свіже оновлення для пристроїв під управлінням Chrome OS, яке пропонує кілька цікавих і корисних функцій. Одна з них перетворює ваш пристрій в розумний дисплей.

Оновлення Chrome OS 88 додає підтримку входу в систему за допомогою PIN-коду або відбитка пальця, який ви встановили для розблокування Chromebook. Це корисна функція, яка спрощує і прискорює вхід в систему, якщо на вашому сайті включена вебаутентифікація. Деякі з підтримуваних сайтів - Dropbox, GitHub і Okta. Google говорить, що ви також можете використовувати свій PIN-код або відбиток пальця, якщо ви використовуєте двоетапну перевірку.

Chrome OS дозволяє перетворювати Chromebook в розумний екран

Ще одна важлива функція, яка поставляється з новим оновленням Chrome OS, - це функція персоналізації, яка перетворює ваш Chromebook в персоналізований інтелектуальний дисплей. Користувачі можуть вибрати, щоб Google Nest Hub відображав фотографії з вашого фотоальбому на екрані блокування - аналогічно, тепер ви можете відображати фотографії зі свого фотоальбому Google чи галереї на екрані блокування Chromebook.

На екрані блокування також буде відображатися поточна погода і відтворена музика. Вам не потрібно розблокувати пристрій для управління відтворенням. Цей параметр можна активувати в «Налаштування»> «Персоналізація»> «Заставка».

Chrome OS дозволяє перетворювати Chromebook в розумний екран

Google випускає Chrome 88 для всіх основних платформ з багатьма інноваціями

Google випустила велике оновлення свого браузера Chrome для всіх основних платформ. Стабільна версія Chrome 88 доступна для Windows, Linux і macOS, а також для iOS і Android. Це приносить досить багато інновацій і припинення підтримки ряду технологій і платформ.

Серед іншого, Chrome 88 відмовився від підтримки Mac OS X Yosemite і тепер для роботи потрібно як мінімум OS X 10.11 El Capitan. Браузер не може використовуватися в якості FTP-клієнта, адреси ftp: // ... більше не підтримуються. Також розробники остаточно позбулися Adobe Flash Player. Крім того, Google нарешті позбувся надбудови Legacy Browser Support (LBS).

Chrome OS дозволяє перетворювати Chromebook в розумний екран

У браузері покращена темна тема; тепер він поширюється на смугу прокрутки службових сторінок, таких як настройки, закладки, історія, нова вкладка і так далі.

Сайти тепер запитують дозволу менш дратівливим чином. З'явився пошук вкладок, що спрощує роботу з великою кількістю відкритих сторінок. Спрощено процедуру управління декількома логінами та паролями. Ви можете увійти на сайт, використовуючи інформацію, збережену в ваш профіль Google; навіть якщо паролі не синхронізуються в  Chrome. Крім того, паролі аналізуються, і система пропонує замінити їх як недостатньо унікальні. І це далеко не всі нововведення.

Chrome OS дозволяє перетворювати Chromebook в розумний екран

Інші поліпшення

  • API цифрових товарів: вебдодатки, опубліковані в Google Play Store, тепер можуть використовувати білінг Play Store, як і власні програми.
  • WebXR: оцінка освітлення AR: для контенту AR і VR на Android оцінка освітлення може допомогти зробити моделі більш природними і краще «вписатися» в середу користувача.
  • Anchor target = _blank за замовчуванням має на увазі rel = noopener: для захисту від атак типу «tab-napping», націлені на _blank, будуть поводитися так, якби для параметра rel задано значення noopener.
  • Властивість CSS aspect-ratio: це дозволяє явно вказати співвідношення сторін для будь-якого елемента, щоб отримати поведінку, подібне заміненого елементу.
  • Ізоляція походження: вебдодатки можуть підвищити безпеку сторінки в обмін на відмову від отримання доступу до певних API.
  • Механізм JavaScript: Chrome 88 включає версію 8.8 механізму JavaScript V8.
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: