Захищений смартфон Samsung Galaxy XCover 5 з'явився на Geekbench

Ще в листопаді 2020 року повідомлялося, що Samsung працює над своїм захищеним смартфоном наступного покоління під назвою Galaxy XCover 5. Тепер, два місяці по тому, цей телефон з'явився в базі даних популярного тестового додатка Geekbench.

Захищений смартфон Samsung Galaxy XCover 5 з'явився на Geekbench

Раніше повідомлялося, що смартфон має номер моделі SM-G501B, але тепер стало відомо, що телефон отримав номер моделі SM-G525F. Крім того, цей телефон буде підтримувати мобільні мережі не вище 4G.

Захищений смартфон Samsung Galaxy XCover 5 з'явився на Geekbench

Geekbench підтверджує, що новий захищений смартфон Samsung буде побудований на базі процесора Exynos 850 SoC в поєднанні з 4 ГБ оперативної пам'яті. Ця комбінація дозволила набрати 182 і 1148 балів в однопоточном і багатопотоковому режимах відповідно.

Що стосується встановленого програмного забезпечення, телефон буде працювати під управлінням Android 11.

Захищений смартфон Samsung Galaxy XCover 5 з'явився на Geekbench

Samsung розробляє новий чіп Exynos, щоб конкурувати з Apple A14

Хоча  Exynos 2100 від Samsung має багато покращень в порівнянні з Exynos 990, з точки зору продуктивності Apple A14 Bionic забезпечує більш зручну взаємодію з користувачем. Exynos 2100 порівняємо з Snapdragon 888 в тесті CPU. Але ранній тест швидкості показав, що продуктивність GPU не так хороша, як в останнього. Ось чому Samsung використовує досвід AMD для оптимізації продуктивності та ефективності наступного набору мікросхем. Корейський вебсайт Clien стверджує, що Samsung разрабатывает новый чип Exynos, который призван достичь производительности Apple A14 Bionic.

Це амбітний план. Джерело також стверджує, що цільові показники продуктивності можуть бути поліпшені в залежності від графіка випуску. Якщо Samsung планує пізніше анонсувати нову флагманську SoC Exynos, вона може і далі використовувати досвід AMD для оптимізації енергоспоживання і розсіювання тепла чипсета.

Однак дані GFXBench нового чіпа дуже хороші, навіть перевершують дані A14 Bionic. Нижче наводиться результат раннього порівняння:

Неназваний розробляється чіпсет Exynos:

Manhattan 3.1 – 181.8FPS.
Aztec normal – 138.25FPS
Aztec High School – 58FPS
IPhone 12 Pro with A14 Bionic

IPhone 12 Pro with A14 Bionic

Manhattan 3.1 – 146.4FPS
Aztec Normal – 79.8FPS
Aztec High School – 30.5FPS

Захищений смартфон Samsung Galaxy XCover 5 з'явився на Geekbench

Як показано вище, рання продуктивність цього неназваного чіпсета Exynos легко перевершує A14 Bionic. Такий результат може бути отриманий, коли SoC працює з нереальною потужністю. Таким чином, зниження потужності, схоже, є поточною метою Samsung і AMD. Відповідно до джерела, Samsung може анонсувати новий флагманський чипсет Exynos з графічними процесорами AMD в першому або другому кварталі 2021 року.

Ця новина говорить про те, що Samsung може змінити колишню практику і графік випуску нових флагманських чіпів. Крім того, ми можемо побачити нові моделі крім серії Note. Але є й інше припущення - Samsung може протестувати цей чіп на продуктах інших брендів, наприклад, VIVO.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: