Samsung Galaxy Watch 4 має функцію моніторингу цукру в крові

У новому звіті корейського видання ET News йдеться, що такі розумні годинники преміумкласу Apple Watch Series 7 будуть оснащені функцією моніторингу рівня цукру в крові. Однак (одначе), компанія з Купертіно не використовуватиме її в якості ексклюзивної функції, оскільки Samsung збирається представити три моделі розумних годин з цією функцією. Фактично, корейська фірма може бути першою, хто представить цю нову функцію, оскільки нові носяться пристрої очікуються на другому заході компанії Unpacked в році. Можливо, це стане однією з ключових функцій Galaxy Watch4.

Імовірно, нові носяться пристрої Samsung - це Galaxy Watch 4 і Galaxy Watch Active3. Обидві назви є попередніми, оскільки бренд потребує підтвердження, а до релізу ще кілька місяців. Нові розумні годинник, ймовірно, дебютують разом з новими складними смартфонами. Нова функція Samsung приєднається до ЕКГ і зробить Galaxy Watch4 більш привабливим як переносна медичний пристрій.

Згідно зі звітом, ця функція використовує оптичний датчик, який може визначати рівень глюкози (цукру) в крові. Ця особливість особливо важлива для людей з діабетом. Однак це може допомогти іншим людям контролювати рівень глюкози і повернутися з пред діабетичного стану. Ця функція доступна в електронних пристроях, які зазвичай включають забір крові і використання пристрою для визначення кількості глюкози в зразку крові.

Samsung розробила власну технологію моніторингу цукру в крові

Судячи з усього, Samsung планує використовувати метод, заснований на рамановскій спектроскопії. Він був розроблений в результаті дослідження, проведеного Samsung і MIT. Оптичний датчик збирає інформацію на довжинах хвиль, які викликані вібраціями матеріалу, коли лазерне світло розсіюється після попадання в матеріал. Точність цього сигналу — це те, чого вдалося досягти MIT і Samsung.

Samsung Galaxy Watch 4 має функцію моніторингу цукру в крові

Як уже згадувалося, Apple і Samsung зуміли впровадити можливість ЕКГ на своїх розумних годинників. Перша представила її в Watch Series 6, друга — в Galaxy Watch 3. Обидві ці компанії отримали схвалення уряду до того, як ці функції могли з'явитися. Це обов'язково, тому, що вони приносять технології медичного рівня. Кожен уряд хоче протестувати цю функцію, щоб дізнатися, точні вони насправді. Ми очікуємо, що те ж саме станеться з новою функцією вимірювання рівня глюкози в крові. Отже, цих функцій належить пройти довгий шлях, перш ніж вони стануть доступні. Деякі країни можуть отримати нові розумні годинники навіть з відключеною функцією.

На цей момент нам потрібно почекати та подивитися, чи зможе корейська фірма розкрити технологію раніше Apple.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: