Samsung Galaxy Watch 4 має функцію моніторингу цукру в крові

202101galaxy watch4

У новому звіті корейського видання ET News йдеться, що такі розумні годинники преміумкласу Apple Watch Series 7 будуть оснащені функцією моніторингу рівня цукру в крові. Однак (одначе), компанія з Купертіно не використовуватиме її в якості ексклюзивної функції, оскільки Samsung збирається представити три моделі розумних годин з цією функцією. Фактично, корейська фірма може бути першою, хто представить цю нову функцію, оскільки нові носяться пристрої очікуються на другому заході компанії Unpacked в році. Можливо, це стане однією з ключових функцій Galaxy Watch4.

Імовірно, нові носяться пристрої Samsung – це Galaxy Watch 4 і Galaxy Watch Active3. Обидві назви є попередніми, оскільки бренд потребує підтвердження, а до релізу ще кілька місяців. Нові розумні годинник, ймовірно, дебютують разом з новими складними смартфонами. Нова функція Samsung приєднається до ЕКГ і зробить Galaxy Watch4 більш привабливим як переносна медичний пристрій.

Згідно зі звітом, ця функція використовує оптичний датчик, який може визначати рівень глюкози (цукру) в крові. Ця особливість особливо важлива для людей з діабетом. Однак це може допомогти іншим людям контролювати рівень глюкози і повернутися з пред діабетичного стану. Ця функція доступна в електронних пристроях, які зазвичай включають забір крові і використання пристрою для визначення кількості глюкози в зразку крові.

Samsung розробила власну технологію моніторингу цукру в крові

Судячи з усього, Samsung планує використовувати метод, заснований на рамановскій спектроскопії. Він був розроблений в результаті дослідження, проведеного Samsung і MIT. Оптичний датчик збирає інформацію на довжинах хвиль, які викликані вібраціями матеріалу, коли лазерне світло розсіюється після попадання в матеріал. Точність цього сигналу — це те, чого вдалося досягти MIT і Samsung.

Як уже згадувалося, Apple і Samsung зуміли впровадити можливість ЕКГ на своїх розумних годинників. Перша представила її в Watch Series 6, друга — в Galaxy Watch 3. Обидві ці компанії отримали схвалення уряду до того, як ці функції могли з’явитися. Це обов’язково, тому, що вони приносять технології медичного рівня. Кожен уряд хоче протестувати цю функцію, щоб дізнатися, точні вони насправді. Ми очікуємо, що те ж саме станеться з новою функцією вимірювання рівня глюкози в крові. Отже, цих функцій належить пройти довгий шлях, перш ніж вони стануть доступні. Деякі країни можуть отримати нові розумні годинники навіть з відключеною функцією.

На цей момент нам потрібно почекати та подивитися, чи зможе корейська фірма розкрити технологію раніше Apple.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua