iPhone SE Plus стане козирною картою Apple

Минулого року Apple випустила модель iPhone SE 2020 на першій половині року і чотири флагманських телефонів серії iPhone 12 з версією 5G в другій половині року. Так що ж Apple зробить в цьому році?

Нова версія iPhone, безумовно, не викликає очікувань. До того ж він буде представлений в другій половині року. Як ви розумієте, незалежно від нововведень, дешево не буде. Однак ми припускаємо, що в Apple з'явився новий козир. Ми думаємо, що iPhone SE Plus буде розкритий в найближчі місяці. Він буде набагато дешевше, підтримує підключення 5G і має безліч інших переваг.

Навіть його назва передбачає, що Apple не розробляє його як смартфон другого покоління з цієї серії. Ми маємо на увазі, що він буде в основному заснований на торішньому iPhone SE.

iPhone SE Plus стане козирною картою Apple

Але що більш привабливо, так це те, що новий iPhone SE Plus може мати 6,1-дюймовий дизайн екрану з виїмками. Його розмір і візуальні ефекти повинні бути краще, ніж у 4,7-дюймового iPhone SE або навіть 5,4-дюймового iPhone 12 mini. Разом з тим новий апарат може також підтримувати Touch ID, скасовувати функцію розпізнавання осіб і використовувати розпізнавання відбитків пальців на бічній кнопці живлення.

Апаратне забезпечення iPhone SE Plus також може бути оновлено. Ми чули, що він буде оснащений найпотужнішим чіпом Apple A14 Bionic. Останній більш потужний, ніж A13 на iPhone SE того року. Ця SoC становить серйозну конкуренцію всім високопродуктивним чіпам на ринку.

iPhone SE Plus стане козирною картою Apple

iPhone SE Plus інші властивості та ціна

Що стосується інших аспектів, то з'ясувалося, що iPhone SE Plus може мати передню та задню однокамерні системи з 12-мегапіксельною задньою камерою і 7-мегапіксельною камерою для Селфі на передній панелі. Однак родзинкою є підтримка OIS (оптична стабілізація зображення) і 6 портретних світлових ефектів. Хоча можливості та не такі великі, як ті, що пропонують модулі з трьома і чотирма камерами, але при відмінному алгоритмі iOS все одно повинні бути хороші ефекти знімання. Цей iPhone також може підтримувати водонепроникність і пилонепроникність IP67. Він буде представлений в трьох класичних кольорах: чорному, червоному і білому.

iPhone SE Plus стане козирною картою Apple

Нарешті, коштувати iPhone SE Plus може 499 доларів США. Якщо ця ціна вірна, вона майже така ж, як і на торішньому iPhone SE. Таким чином, підвищення цін не відбувається, але покращення основних точок продажу. Іншими словами, ми маємо справу з більш економічним смартфоном. Більш того, ціна більш доступна, ніж у самого дешевого 5G-телефону Apple, iPhone 12 mini.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: