Стали відомі характеристики Huawei Mate X2

Huawei Mate Xs з'явився на ринку в минулому році, а в цьому році Huawei випустить новий смартфон зі складним екраном під назвою Huawei Mate X2.

Нещодавно смартфон з номером моделі Huawei TET-AN10 був сертифікований регулятором TENAA в Китаї. Джерела впевнені, що під цим номером моделі ховається Huawei Mate X2. TENAA підтверджує, що в телефоні два екрани, включаючи складаний основний дисплей 8,01 дюйма і зовнішній дисплей 6,56 дюйма.

8,01-дюймовий основний дисплей має дозвіл 2480 х 2200 пікселів, він складається всередині корпусу (як Galaxy Fold), а зовні буде додатковий дисплей з роздільною здатністю 2700 х 1160 пікселів. Ці дисплеї виробляються компаніями Samsung і BOE.

Стали відомі характеристики Huawei Mate X2

У телефоні встановлений акумулятор місткістю 4400 мАг, габарити смартфона - 161,8 х 145,8 х 8,2 мм. Телефон буде підтримувати швидку зарядку потужністю 66 Вт.

Смартфон буде поставлятися з 5-нанометровим процесором Kirin 9000, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6 і буде працювати під керуванням EMUI 11.

Стали відомі характеристики Huawei Mate X2

Huawei Mate X2 відкладений з невідомих причин, але проєкт триває

У жовтні минулого року компанія Huawei випустила флагманські смартфони серії Mate 40. Так що, з огляду на попередню практику, такі моделі повинні належати до лінійки складних екранів Mate Xs. Однак схоже, що оновлення телефонів з розкладним екраном займе більше часу.

Нещодавно відомий блогер@ RODENT950 зазначив, що випуск нового покоління флагманського складного екрана Huawei Mate X2 буде відкладений.

За словами блогера, випуск ряду продуктів Huawei слід відкласти; включаючи складаний екран флагмана Huawei Mate X2. Якщо ви не поінформовані, його спочатку планувалося випустити на початку цього місяця.

Ми знаємо, що Huawei послідовно випустила два смартфони зі складним екраном, Mate X / Xs. Наступне покоління Huawei Mate X2 мало бути випущено у 2020 році. Але, як заявив

Росс Янг, Huawei Mate X2 не зміг бути включений у список в 2020 году через заборону США і був відкладений до цього року.

Попередні види

Раніше на сайті Міністерства індустрії та інформаційних технологій Huawei було кілька нових телефонів. Серед них модель TET-AN00 / TET-AN10 повинна відповідати серії Huawei Mate X2. На жаль, фото і основна інформація про конфігурацію не розголошуються.

Однак ходять чутки, що Mate X2 буде поставлятися з процесором Kirin 9000 і підтримувати 66-ватну надшвидку зарядку. Якщо так, то виявляється, що основна причина — це ситуація навколо процесорів Kirin 9000. Як відомо, в цьому процесорі використовуються компоненти, імпортовані з США. А після 15 вересня вже нічого не могло звідти отримати. Так що «накопичені» процесори Kirin 9000 використовуються тільки в тих моделях, які зараз є на ринку. Це телефони серії Huawei Mate 40 Pro.

Стали відомі характеристики Huawei Mate X2

Нарешті, хоча офіційної фотографії поки немає, деякі ЗМІ (в основному LetsGoDigital) створили справжній машинний рендеринг Mate X2. Найбільшою зміною пристрою є те, що він перемикається з оригінального складання назовні на той же дизайн внутрішнього складання, що і Samsung Galaxy Fold.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: