Samsung Galaxy A82 може з'явиться в цьому році з камерою що перевертається

Samsung зробила революцію у своєму асортименті телефонів середнього класу завдяки випуску серій Galaxy A і M. Якість характеристик і ціновий діапазон цих пристроїв багато в чому залежать від їх кількості. У той час як Galaxy A10 дебютував з базовими характеристиками для бюджетного сегмента, Galaxy A80 був привабливим пристроєм, що грає в сегменті high-end, завдяки своєму безрамковому дисплею. Одна з найпривабливіших особливостей цього телефону — безрамковий дисплей. Це досягається внаслідок основної камери, яка може підійматися і перевертатися, коли ви хочете зробити Селфі. Така концепція дозволила уникнути дірок і крапель води. Хоча пристрій було цікавим, торік у нього не було продовження, через те, що пристрій, яким, за чутками, був A81, виявилося Note10 Lite. Тепер нові чутки припускають, що у Samsung може бути Galaxy A82 в розробці.

Судячи з усього, Samsung працює над моделлю Galaxy A82 з номером моделі SM-A826B. На жаль, немає підтвердження про існування пристрою і про те, що воно поставляється з відкидною камерою, такий як A80. Поки що єдина компанія, яка досі використовує складний механізм камери, щоб дисплей залишався вільним — це Asus з серією ZenFone. Redmi також випустила Redmi K30 Pro зі камерою що випливає, але ми не думаємо, що цей дизайн повернеться в цьому році в Redmi K40 Pro. Бренд, швидше за все, прийме рішення об отворі в екрані, яке останнім часом використовує на більшості своїх пристроїв.

Samsung Galaxy A82 може з'явиться в цьому році з камерою що перевертається

Ми не бачимо серйозних причин для великого повернення цієї технології у 2021 році або в майбутньому. Тепер найбільша надія на дисплеї без рамок і вирізів покладається на камеру під дисплеями. На цей час тільки ZTE має комерційно доступний телефон з такою технологією. У цього рішення є деякі недоліки з точки зору якості та кілька проблем при виробництві. З цієї причини компанії працюють над розв'язанням усіх проблем, що залишилися, щоб усунути вбудовану камеру. Зрештою, це лише питання часу, коли ці камери стануть стандартом на ринку.

Хороша сторона перевертається камери Galaxy A80 і ZenFone 6/7 полягає в тому, що вона має розширені настройки камери, які також можна використовувати для Селфі. Більш того, приємно бачити, що компанії намагаються різні речі, а не дотримуються загальних стандартів. Зрештою, нам все ще потрібно дочекатися більш докладної інформації про передбачуване Galaxy A82. Поки відомо лише, що це буде телефон 5G. Що й не дивно.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: