Як LG вбиває свій мобільний бізнес

LG досить довго боролася на ринку смартфонів. Кілька років тому компанія досягла добрих результатів разом з провідними виробниками смартфонів з такими успішними пристроями, як LG G2. Компанія також представила інноваційні концепції. LG G3 був першим телефоном з дисплеєм QHD, LG G5 був першим комерційно доступним модульним смартфоном, і, нарешті, LG G6 став телефоном зі співвідношенням сторін 18: 9. Однак в останні роки бренд щосили намагався підтримувати актуальність своїх пристроїв. З часів LG G7 кожен новий пристрій від LG виглядало застарілим і занадто дорогим.

Ще минулого року компанія оновила свій сегмент смартфонів, убивши серію LG G і представивши смартфон LG Velvet. У цій лінійці представлені цікаві пристрої, такі як оригінальний LG Velvet з процесором Snapdragon 765G і варіант Dimensity 800U. З усім тим, він також був відзначений деякими спірними рішеннями LG, такими як LG Velvet з Snapdragon 845. Не дивлячись на проблеми, ми думали, що компанія одужує після кілька позитивного кварталу 2020 року і появи цікавого концептуального телефону під назвою LG Wing. Компанія почала 2021 рік з величезної обіцянки, продемонструвавши свій мобільний телефон LG Rollable на виставці CES 2021. Проте, схоже, що бренд зрештою вб'є свій бізнес з виробництва смартфонів.

LG може піти з ринку смартфонів назавжди

Перші чутки про відхід LG з ринку смартфонів з'явилися кілька днів тому. Корейська новинний блог The Elect повідомив, що компанія готує заяву, в якому повідомляє про свій відхід з ринку смартфонів. Пару днів тому один з керівників компанії спростував ці чутки, заявивши, що ці припущення «повністю помилкові і безпідставні». Тепер здається, що ці відомості були вірними.

За драматичної іронії долі генеральний директор компанії відправив службову записку. Він натякає, що в роботі мобільного підрозділу відбудуться серйозні зміни. Квон Бонг-Сік, генеральний директор корейської компанії, заявляє, що настають великі зміни. За його словами, ринок стає все більш і більш конкурентним, тому фірмі необхідно виносити судження і приймати важливі рішення. Іншими словами, компанія розуміє, що більше не може конкурувати на реальному ринку смартфонів і піде з нього, принаймні зараз.

Як LG вбиває свій мобільний бізнес

Варто відзначити, що компанія розглядає всі можливі заходи. Це містить в собі продаж смартфонів, припинення продажів на цей час, або скорочення свого бізнесу з продажу смартфонів. Він може стати компанією, яка виробляє телефони тільки середнього класу, оскільки флагмани зазвичай дорожче і не продаються як пристрої середнього класу. За останні п'ять років підрозділ мобільного зв'язку компанії накопичило збиток в розмірі 5 трильйонів вон, що складає приблизно 4,5 мільярда доларів збитків. Тим часом інші підрозділи публікують солідні фінансові результати та б'ють рекорди за звітами.

Counterpoint Research стверджує, що в третьому кварталі 2020 року LG поставила всього 6,5 мільйона телефонів. Більш того, у неї була досить мала частка світового ринку у 2%. Сумно бачити, що ринок втрачає конкурента. Особливо той, який намагався зробити перший комерційно доступний розкладний смартфон. Ми будемо тримати вас в курсі будь-яких змін в майбутньому.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: