Як LG вбиває свій мобільний бізнес

202101lg ssd

LG досить довго боролася на ринку смартфонів. Кілька років тому компанія досягла добрих результатів разом з провідними виробниками смартфонів з такими успішними пристроями, як LG G2. Компанія також представила інноваційні концепції. LG G3 був першим телефоном з дисплеєм QHD, LG G5 був першим комерційно доступним модульним смартфоном, і, нарешті, LG G6 став телефоном зі співвідношенням сторін 18: 9. Однак в останні роки бренд щосили намагався підтримувати актуальність своїх пристроїв. З часів LG G7 кожен новий пристрій від LG виглядало застарілим і занадто дорогим.

Ще минулого року компанія оновила свій сегмент смартфонів, убивши серію LG G і представивши смартфон LG Velvet. У цій лінійці представлені цікаві пристрої, такі як оригінальний LG Velvet з процесором Snapdragon 765G і варіант Dimensity 800U. З усім тим, він також був відзначений деякими спірними рішеннями LG, такими як LG Velvet з Snapdragon 845. Не дивлячись на проблеми, ми думали, що компанія одужує після кілька позитивного кварталу 2020 року і появи цікавого концептуального телефону під назвою LG Wing. Компанія почала 2021 рік з величезної обіцянки, продемонструвавши свій мобільний телефон LG Rollable на виставці CES 2021. Проте, схоже, що бренд зрештою вб’є свій бізнес з виробництва смартфонів.

LG може піти з ринку смартфонів назавжди

Перші чутки про відхід LG з ринку смартфонів з’явилися кілька днів тому. Корейська новинний блог The Elect повідомив, що компанія готує заяву, в якому повідомляє про свій відхід з ринку смартфонів. Пару днів тому один з керівників компанії спростував ці чутки, заявивши, що ці припущення «повністю помилкові і безпідставні». Тепер здається, що ці відомості були вірними.

За драматичної іронії долі генеральний директор компанії відправив службову записку. Він натякає, що в роботі мобільного підрозділу відбудуться серйозні зміни. Квон Бонг-Сік, генеральний директор корейської компанії, заявляє, що настають великі зміни. За його словами, ринок стає все більш і більш конкурентним, тому фірмі необхідно виносити судження і приймати важливі рішення. Іншими словами, компанія розуміє, що більше не може конкурувати на реальному ринку смартфонів і піде з нього, принаймні зараз.

Варто відзначити, що компанія розглядає всі можливі заходи. Це містить в собі продаж смартфонів, припинення продажів на цей час, або скорочення свого бізнесу з продажу смартфонів. Він може стати компанією, яка виробляє телефони тільки середнього класу, оскільки флагмани зазвичай дорожче і не продаються як пристрої середнього класу. За останні п’ять років підрозділ мобільного зв’язку компанії накопичило збиток в розмірі 5 трильйонів вон, що складає приблизно 4,5 мільярда доларів збитків. Тим часом інші підрозділи публікують солідні фінансові результати та б’ють рекорди за звітами.

Counterpoint Research стверджує, що в третьому кварталі 2020 року LG поставила всього 6,5 мільйона телефонів. Більш того, у неї була досить мала частка світового ринку у 2%. Сумно бачити, що ринок втрачає конкурента. Особливо той, який намагався зробити перший комерційно доступний розкладний смартфон. Ми будемо тримати вас в курсі будь-яких змін в майбутньому.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua