Android 12 може оптимізувати ефект вібрації для ігор

202101android

Останнім часом було багато витоків про майбутню систему Google, Android 12. Більшість цих витоків відбувається з XDA, а останній витік стосується ігор. З ростом числа мобільних і хмарних ігор Google сподівається поліпшити ефект вібрації на Android. В даний час пристрої Android мають одностороннє управління ефектом вібрації, тобто він або включений, або вимкнений. Таким чином, коли ігровий контролер підключається до пристрою Android, ефект вібрації дуже слабкий. Це не дуже добре для загального ігрового процесу.

Відповідно до звітів XDA, Google відправив у AOSP код для поліпшення вібрації геймпада. Зміна коду додає підтримку управління амплітудою вібрації і відкриває шлях для створення настроюються ефектів вібрації. Це дуже корисно для ігор, оптимізованих для обробки вібрації, включаючи багато консольні ігри, в які можна грати через хмарні ігрові сервіси (наприклад, Stadia від Google, NVIDIA GeForce NOW, Microsoft xCloud і т. і.). Як і інші витоку, це слух ще не був підтверджений, тому ми не знаємо, чи з’явиться це поліпшення в Android 12.

Android 12 дозволить користувачам обмінюватися паролями Wi-Fi за допомогою функції «Поділитися поруч»

Ми знаємо, що користувачі системи Android 10 можуть легко обмінюватися паролями Wi-Fi у вигляді QR-кодів за допомогою протоколу Wi-Fi Easy Connect. Хоча це відносно простий і безпечний спосіб обміну, все ж є деякі недоліки. На щастя, Google працює над більш простим способом обміну паролями Wi-Fi, який може бути представлений у майбутній Android 12.

 

Поділитися паролями Wi-Fi на Android 10+ дуже просто. Користувачам потрібно тільки увійти на сторінку відомостей про мережі Wi-Fi, натиснути «Поділитися», і з’явиться QR-код, який інші зможуть сканувати, або натиснути «Додати пристрій», щоб сканувати пристрої інших людей і додавати їх в мережу.

Однак сканування QR-коду, як і раніше викликає деякі проблеми. Google працює над новим рішенням, яке дозволить користувачам використовувати функцію Nearby Share, щоб спростити обмін згенерував QR-кодом з іншими.

Нове повідомлення інженера Google Abel Tesfaye для AOSP направлено на те, щоб налаштувати сторінку «Поділитися Wi-Fi», щоб на ній була кнопка спільного доступу. Якщо ви натиснете кнопку, буде активний найближчий за замовчуванням компонент загального доступу. Таким чином, користувач може поділитися QR-кодом з людьми поблизу. Оскільки Nearby Share може працювати з близької відстані, але не вимагає фізичного контакту або сканування будь-якого QR-коду, це означає, що користувачі можуть обмінюватися паролями Wi-Fi в різних кімнатах.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua