У PUBG Mobile назавжди забанили більше ніж 1,2 млн гравців

202101911649 pubg file

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), належащая Tencent, не любить читерів у своїй грі. Він навіть готовий заблокувати мільйони акаунтів, якщо це необхідно. Згідно офіційному звіту в Twitter PUBG Mobile назавжди заблокував 1 217 342 акаунта за обман. Ці акаунти були заблоковані протягом шести днів (з 8 по 14 січня 2021 р) за декілька злочинів.

Згідно зі звітом, 48% акаунтів були змушені вийти з ладу через використання хаков для автоматичного прицілювання або зміни моделей своїх персонажів. Крім того, 22% були забанені за використання рентгенівського зору, 12% за злом швидкості та 7% за зміну шкоди по області. Згідно зі звітом, це ряди неплатників на момент заборони

  • Бронза: 38%
  • Срібло: 11%
  • Золото: 9%
  • Платина: 11%
  • Алмаз: 12%
  • Корона: 10%
  • Туз: 6%
  • Завойовник: 3%

Сьогодні в PUBG Mobile стартував 17-й сезон Runic Power. Також є новий патч для гри, який включає нову зброю, новий режим і багато іншого. Новий режим дає гравцям нові можливості.

   

Хоча може здатися дивним, що PUBG Mobile може заблокувати понад 1,2 мільйона облікових записів, у цієї гри понад 600 мільйонів гравців по всьому світу. Таким чином, 1,2 мільйона — це всього 0,2% від загальної кількості гравців. Такі ігри, як Fortnite Battle Royale, Knives Out і інші, далеко не PUBG Mobile. З такою величезною кількістю передплатників не дивно, що йому доводиться мати справу з величезною кількістю хакерів.

Немає конкретної дати для повернення Pubg mobile в Індію

Ще у вересні 2020 року на PUBG Mobile була накладена заборона в Індії разом зі 117 іншими китайськими додатками через недостатню конфіденційність. Навіть після заборони в мобільну королівську битву грали багато гравців по всій країні. Звичайно, щоб це спрацювало, потрібно щось підправити. Корпорація PUBG згодом закрыла индийские серверы і повернула права у Tencent Games в Індії. Після офіційної заборони на відключення серверів ми побачили величезну кількість повідомлень і заяв, які говорять про його повернення.

Корпорація PUBG оголосила, що повертає індійським користувачам свою популярну мобільну гру Battle Royale. На цей раз компанія представить нову версію гри, яка буде мати свої особливості для різних країн. Ця нова версія буде направлена на розв’язання різних проблем, які були присутні раніше. За заявою компанії, новий  PUBG Mobile India більше орієнтований на безпеку даних для всіх своїх користувачів. Крім того, PUBG Corp буде ретельно працювати над тим, щоб їх додаток відповідало урядових постанов.

Компанія буде проводити регулярні аудити та перевірки, щоб переконатися, що збережені дані залишаються в безпеці. Крім безпеки та конфіденційності даних, PUBG Mobile India також привнесе деякі нові внутрішньоігрові доповнення. Розробники оголосили, що вони налаштують кілька аспектів, щоб «відбити місцеві потреби». Ми будемо бачити зелені ефекти попадання замість червоного, віртуальну тренувальний майданчик для моделювання, шари одягу для нових персонажів і багато іншого.

Щоб молоді гравці не витрачали весь свій час на мобільні ігри, PUBG Mobile India також обмежить час ігрового процесу для своїх користувачів. PUBG Mobile Corp також планує відкрити місцевий офіс зі штатом близько 100 співробітників. Це має сенс, враховуючи, що компанія недавно наймала на LinkedIn персонал для Індії. На жаль, поки невідомо, коли ця гра повернеться до Індії.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua