Названа ціна на магнітну бездротову зарядку для iPhone 12

Сьогодні Anker випустила магнітний бездротовий зарядний пристрій Apple 2-в-1, який підтримує магнітну зарядку iPhone 12. Цей пристрій також підтримує бездротову зарядку AirPods і коштує близько 50 доларів. Магнітна бездротова зарядка Anker 2-в-1 може забезпечити магнітну бездротову зарядку для iPhone 12 серії з максимальною потужністю зарядки 15 Вт. Нижня частина забезпечує зарядку 2,5 Вт / 5 Вт для бездротових навушників. Крім того, магнітний бездротовий зарядний пристрій Anker 2-в-1 використовує інтерфейс USB-C, а вхідна потужність складає до 30 Вт.

Названа ціна на магнітну бездротову зарядку для iPhone 12

Це зарядний пристрій має базову конструкцію, яка збільшить вагу, а на корпусі є подвійні індикатори для перевірки робочого стану. Офіційні особи зазначили, що максимальна вихідна потужність магнітного бездротового зарядного пристрою Anker два в одному становить 15 Вт. Однак iPhone 12, який використовує бездротове зарядний пристрій стороннього виробника, підтримує тільки максимальну споживану потужність 7,5 Вт. Це також буде ще однією доброю альтернативою бездротової зарядки iPhone 12. Зараз цей пристрій є на JD.com.

Названа ціна на магнітну бездротову зарядку для iPhone 12

Комплект швидкої зарядки Anker 20 Вт для IPhone 12 серії

У комплект швидкої зарядки Anker 20 Вт входять шість нових продуктів. У комплект входять три зарядних адаптери, два зарядних кабелю та один бездротовий зарядний пристрій. Звичайно, все адаптери й кабелі мають різні специфікації. Що ми знаємо про ці пристрої, так це те, що їх зарядна потужність становить не менше 20 Вт.

Названа ціна на магнітну бездротову зарядку для iPhone 12

За заявою компанії, комплект швидкої зарядки Anker 20 Вт може зарядити iPhone 12 до 50% за перші 30 хвилин. Це всього на дві хвилини менше, ніж в оригінального зарядного адаптера Apple 20 Вт. Один з кабелів в комплекті є кабель для швидкої зарядки Lightning interface, має інтегровану конструкцію та пройшов 12 000 випробувань на вигин.

Комплект швидкої зарядки Anker 20 Вт: універсальний набір

Нагадаємо, що Apple зараз використовує бездротове зарядний пристрій MagSafe 15 Вт. Таким чином, бездротовий зарядний пристрій Anker знаходиться на одному рівні з MagSafe. IPhone 12 можна зарядити до 50% за 28 хвилин за допомогою зарядного пристрою Apple USB-C на 20 Вт. Однак для використання оригінального бездротового зарядного пристрою MagSafe потрібно 1 годину, щоб досягти 50%. Це досить повільно.

Адаптер USB-C потужністю 20 Вт в Apple Store в даний час коштує 149 юанів (22 долари США). Вартість кабелю USB-C на Lightning в Apple Store становить від 145 юанів (22 долари США) до 272 юанів (41 долар США). При наявності блока живлення і кабелю для передачі даних вам буде потрібно не менше 294 юанів (44 долари США), щоб купити офіційні аксесуари. Як варіант, ви можете вибрати сторонні аксесуари, вони будуть дешевше.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: