Apple запатентувала технологію Face ID нового покоління

202101face id

Apple отримав новий патент на Face ID, біометричну систему аутентифікації користувача. У патенті докладно описується технологія розпізнавання осіб наступного покоління, в якій використовується теплове зображення особи.

Нині більшість смартфонів використовують біометричну аутентифікацію по обличчю і відбитку пальця. Apple вже давно використовує Face ID для розпізнавання користувачів по обличчях, але нову версію технології обдурити буде дуже складно.

Головний недолік теперішніх технологій полягає в тому, що окуляри, маски для обличчя і навіть волосся можуть потенційно перешкодити процесу аутентифікації. В описі нового патенту говориться, що система розпізнавання осіб наступного покоління буде використовувати тепло від імені користувача.

Це означає, що в майбутньому унікальна тепловий підпис кожної людини буде використовуватися для розблокування пристроїв Apple. Це повинно дозволити Apple продовжувати використовувати Face ID, що стало абсолютно непрактичним в умовах пандемії, коли все змушені носити маски та знімати їх для розпізнавання осіб або вводити пароль на екрані.

IPhone 13 c підекранним датчиком Touch ID вийде в цьому році, а гнучкий iPhone ще в розробці

Нещодавно опублікований новий звіт Bloomberg проливає більше світла на те, чого очікувати від поновлення iPhone в цьому році. У звіті говориться, що Apple «Не планує будь-яких серйозних змін» в iPhone 13 2021 року. Моделі iPhone 13 або iPhone 12S, заплановані на цей рік, навряд чи будуть мати будь-які серйозні конструктивні зміни, оскільки моделі iPhone 2020 року ознаменували собою серйозні технологічні та дизайнерські зміни. Інженери Apple вважають, що iPhone 2021 року S-версією моделей 2020 року.

Зміною є те, що Apple тестує підтримку вбудованого в дисплей зчитувача Touch ID для iPhone 2021. Touch ID буде доступний на додаток до Face ID і буде зручний для користувачів iPhone, які не можуть розблокувати свої iPhone при використанні масок.

Bloomberg пише, що Apple «обговорювала питання про видалення зарядного порту для деяких моделей iPhone на користь бездротової зарядки». Невідомо, чи буде це зміна на iPhone 13; або якщо Apple збереже його для майбутньої моделі.

Крім того, говорячи про складний iPhone, Bloomberg вважає, що поки не варто очікувати складаний iPhone. Основна увага Apple приділяє оновлень для своїх iPhone та iPad, які вийдуть у 2021 році. Але компанія також працює над складаний моделлю.

Нарешті, у звіті також згадується, що AirTags все ще знаходяться на шляху до випуску цього року. Apple спочатку планувала випустити їх одночасно з iPhone 12.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: