У Мережі з'явилися шпигунські фото і відео ASUS ROG Gaming Phone 5

Коли виробник чіпів запускає нову флагманську платформу, майже всі виробники смартфонів роблять все можливе, щоб розмістити її на своїх топових моделях. Но справжня потужність таких SoC видна на ігрових телефонах. Справді делегуйте сучасний ігровий смартфон дуже складно. Останній повинен мати можливість постійно працювати під великим навантаженням.

Таким чином, він повинен мати дуже хороше охолодження, потужне обладнання, дуже хороший дисплей, звукові ефекти, відповідний зовнішній вигляд та т. і. Ось чому на ринку не так багато виробників ігрових смартфонів.

У всякому випадку, в цей час кілька найбільших брендів ігрових телефонів вже анонсували власні моделі на Snapdragon 888. Серед них — ігровий телефон ASUS ROG 5. Сьогодні цей телефон накопичений — це було зафіксовано на фото та відео.

У Мережі з'явилися шпигунські фото і відео ASUS ROG Gaming Phone 5

Згідно з останньою інформацією, опублікованою відомим блогером Weibo @WHYLAB,новий ігровий телефон ROG 5 в основному продовжить стиль дизайну попереднього покоління.

Ігровий смартфон ROG 5
Ігровий смартфон ROG 5

Зовнішній вигляд задньої частини в основному такий же, як і у попереднього покоління. Однак є деякі деталі, які були доопрацьовані. Є припущення, що задня кришка зроблена зі скла. Оскільки в центрі його задній частині є цифра 5, передбачається, що він може пропустити цифру «4» і безпосередньо назвати нову модель ROG game phone 5. Крім того, ROG Gaming Phone 5 як і раніше поставляється з червоною спеціальною кнопкою збоку корпусу. Функція цієї кнопки, як і раніше, полягає в тому, щоб увійти в ігровий режим одним натисканням.

У Мережі з'явилися шпигунські фото і відео ASUS ROG Gaming Phone 5

Основні характеристики ASUS ROG Gaming Phone 5

Через те, що офіційної заяви ще нема, то й інформації про телефон вкрай мало. Проте, ми можемо припустити, що новий ігровий телефон ASUS ROG 5 буде поставлятися з флагманської платформою Snapdragon 888. Він також повинен мати 64-мегапіксельну потрійну камеру на задній панелі, вбудований суперакумулятор на 6000 мАг і підтримку швидкої зарядки 60 Вт / 65 Вт. У телефоні буде використовуватися не вигнутий симетричний повноекранний OLED-екран розміром близько 6,6 дюйма. Принаймні, це також буде модель з найбільшою місткістю акумулятора в даній категорії.

Цей смартфон повинен з'явитися на ринку в березні.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: