Почніть новий рік з Windows 10 Pro всього за $3,50

2020 року нарешті підійшов до кінця, і найкращим способом відсвяткувати вихід цього жахливого року була велика кількість новорічних пропозицій 2021 року з купівлі дешевих ліцензій на Windows і Office. Одне з найцікавіших новорічних пропозицій можна знайти тут через стрімке падіння цін, що дозволяє вам краще працювати та робити все набагато швидше з комп'ютером. Новітні процесори AMD Ryzen 5000 і нова серія Intel обіцяють відмінну продуктивність, але комп'ютер без операційної системи працювати не буде.

Якщо ви шукаєте OEM-ліцензію на Windows або Office, тепер ви можете придбати їх за надзвичайно доступними цінами.

Спеціальні пропозиції 2021 - купон не потрібен

Менш ніж за 8 доларів у вас буде повністю легальна ліцензія на Windows 10 без необхідності використання будь-яких активаторів. Ви можете купити операційну систему Windows 10 Pro для одного ПК та двох ПК зі знижкою 80%, крім того, вам не потрібно використовувати будь-якої купон на знижку, щоб скористатися кращими пропозиціями на ринку.

Почніть новий рік з Windows 10 Pro всього за $3,50

 

Процес купівлі дуже простий, доступні кілька способів оплати, звичайно ж з безкоштовною доставкою. Всі ці акції та спеціальні знижки, представлені вище, обмежені за часом і дійсні тільки до тих пір, поки є запаси, тому, якщо ви хочете оновити програмне забезпечення вашого комп'ютера, вам обов'язково потрібно якомога швидше скористатися однією з цих акцій.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: