Перший планшет VIVO може вийти разом з VIVO X60 Pro+

Ми вже знали, що VIVO офіційно вийде на ринок планшетних комп'ютерів в цьому році, випустивши свій перший планшетний продукт. Відтепер, згідно слів блогера Weibo, планшет VIVO скоро буде випущений. Варто відзначити, що блогер також поділився промо-плакатом VIVO X60 Pro +. Також є всі підстави вважати, що ці двоє будуть представлені одночасно 21 січня.

Перший планшет VIVO може вийти разом з VIVO X60 Pro+

Фактично, VIVO вже почала підготовку до випуску планшетів. Вона зареєструвала iQOO Pad, iQOO Book, NEX Book, NEX Pad та інші документи про товарні знаки в червні минулого року. В цей час також зареєстрована торгова марка VIVO Pad. Так що є всі підстави вважати, що компанія випустить не тільки планшет iQOO, але і планшет VIVO.

Перший планшет VIVO може вийти разом з VIVO X60 Pro+

Якщо новини вірні, очікується, що перший планшетний ПК VIVO буде офіційно представлений в першій половині цього року. Однак у нас досі немає певної інформації про цей продукт.

Планшет VIVOможе захопити величезну частку ринку

У будь-якому випадку, згідно з даними, опублікованими IDC, через сплеск попиту на планшетні комп'ютери у 2020 році, обумовленого новою епідемією коронавірусу, на китайському ринку планшетних комп'ютерів спостерігається найбільше зростання з 2013 року. У порівнянні з ситуацією до епідемії показники по поточними сценаріями й частоті використання планшетних комп'ютерів значно покращилися.

Згідно з прогнозом IDC, з ростом кількості сценаріїв використання онлайн-освіти та розваг очікується, що у 2021 році ринок планшетів заповнять все більше виробників апаратних терміналів, інтернет-компаній і брендів онлайн-освіти. Це може також включати одного з інтернет-гігантів ByteDance. Появлення нових брендів також буде стимулювати більш активний розвиток всього ринку планшетів.

Крім того, з поступовим зростанням популярності смартфонів 5G в планшетних продуктах буде поступово використовуватися мережа 5G замість мереж 4G. Очікується, що до 2021 року ринкова частка планшетних комп'ютерів 5G виросте до 8,1%.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: