Перший планшет VIVO може вийти разом з VIVO X60 Pro+

20210120201222 112947 939

Ми вже знали, що VIVO офіційно вийде на ринок планшетних комп’ютерів в цьому році, випустивши свій перший планшетний продукт. Відтепер, згідно слів блогера Weibo, планшет VIVO скоро буде випущений. Варто відзначити, що блогер також поділився промо-плакатом VIVO X60 Pro +. Також є всі підстави вважати, що ці двоє будуть представлені одночасно 21 січня.

Фактично, VIVO вже почала підготовку до випуску планшетів. Вона зареєструвала iQOO Pad, iQOO Book, NEX Book, NEX Pad та інші документи про товарні знаки в червні минулого року. В цей час також зареєстрована торгова марка VIVO Pad. Так що є всі підстави вважати, що компанія випустить не тільки планшет iQOO, але і планшет VIVO.

Якщо новини вірні, очікується, що перший планшетний ПК VIVO буде офіційно представлений в першій половині цього року. Однак у нас досі немає певної інформації про цей продукт.

Планшет VIVOможе захопити величезну частку ринку

У будь-якому випадку, згідно з даними, опублікованими IDC, через сплеск попиту на планшетні комп’ютери у 2020 році, обумовленого новою епідемією коронавірусу, на китайському ринку планшетних комп’ютерів спостерігається найбільше зростання з 2013 року. У порівнянні з ситуацією до епідемії показники по поточними сценаріями й частоті використання планшетних комп’ютерів значно покращилися.

Згідно з прогнозом IDC, з ростом кількості сценаріїв використання онлайн-освіти та розваг очікується, що у 2021 році ринок планшетів заповнять все більше виробників апаратних терміналів, інтернет-компаній і брендів онлайн-освіти. Це може також включати одного з інтернет-гігантів ByteDance. Появлення нових брендів також буде стимулювати більш активний розвиток всього ринку планшетів.

Крім того, з поступовим зростанням популярності смартфонів 5G в планшетних продуктах буде поступово використовуватися мережа 5G замість мереж 4G. Очікується, що до 2021 року ринкова частка планшетних комп’ютерів 5G виросте до 8,1%.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua