ТОП 5 чуток про iPhone 13

Серія iPhone 12 була анонсована всього пару місяців назад. Але людям вже цікаво, який зовнішній вигляд і які нові функції з'являться в майбутніх моделях iPhone 13. Відомий аналітик Мінг-Чі Куо прогнозує, що в цьому році в iPhone буде три варіанти: iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max.

Фактично, минулого року, перед випуском iPhone 12, ходили чутки й про iPhone 13. Так що є всі підстави вважати, що чутки про iPhone 13 з часом будуть лише наростати. Але поки ми вирішили підсумовувати те, що у нас є на цей час.

Дата випуску: iPhone 13 повинен вийти в середині вересня

Поки немає офіційних або неофіційних новин про те, коли ми зможемо побачити iPhone наступного покоління від Apple. Однак певною мірою ми можемо передбачити дату виходу iPhone.

Звичайно, порушене епідемією 2020 рік - це випадковість. Але в цьому році Мінг-Чі Куо очікує, що ланцюжок постачання Apple буде працювати відповідно до плану. В цьому випадку ми очікуємо побачити випуск iPhone 13 на заході у вересні.

  • Apple любить проводити пресконференції у вівторок або середу;
  • Дата запуску iPhone зазвичай настає через півтора тижня після пресконференції
  • Взагалі кажучи, нове покоління iPhone буде доступно в п'ятницю, на третьому тижні вересня.
  • Згідно з календарем на 2021 рік, дата виходу iPhone 13 в цьому році може бути 8 вересня, 17 вересня.

Ім'я: iPhone наступного покоління може залишитись невідомим iPhone 13

Остаточне офіційна назва поки невідомо. Ми чули, що Apple може пропустити цифру «13».

З цієї причини «iPhone 12S» є потенційним кандидатом, як і iPhone 6S у 2015 році та iPhone XS у 2018 році. Якщо не буде серйозних поліпшень в дизайні, то iPhone 2021 року, швидше за все, буде позиціюватися як поліпшена версія iPhone 12.

Однак Apple може наслідувати приклад Samsung і назвати новий телефон таким чином - «iPhone 2021» або «iPhone XXI». Але Apple може вибрати інший підхід і назвати його по-іншому.

Ціна: вартість iPhone 13 може бути такою ж, як iPhone 12, або навіть нижче

Серія iPhone 12 включає чотири продукти з різними цінами. Крім відмінностей в операторах і конфігураціях сховищ, ціни теж різні. На момент запуску ціна стандартної операторської моделі iPhone 12 становила 799 доларів США, що на 100 доларів США більше, ніж в iPhone 11 2019 року, в основному через додавання підтримки 5G. У нинішній ситуації від iPhone 13 не очікується такого серйозного технологічного оновлення. Аналітики вважають, що структура цін у 2021 році буде аналогічною.

ТОП 5 чуток про iPhone 13

Є припущення, що Apple може розглянути можливість зниження цін на свої смартфони наступного покоління. В умовах економічного спаду кілька конкурентів випустили у 2020 році більш доступні моделі, такі як Samsung Galaxy S20 FE і Google Pixel 5. Ціни на ці дві моделі такі ж, як на iPhone 12 Mini, але приблизно на 100 доларів нижче, ніж в iPhone 12.

Apple може визначити ціну iPhone 13 на основі продажів iPhone 12. Зараз продажу iPhone 12 йдуть непогано: в жовтні iPhone 12 і 12 Pro зайняли перше і друге місця відповідно в найбільш продаваних у світі смартфонах 5G.

Дизайн: він може виглядати знайомим

Зараз немає рендерів iPhone 13 або просочилися відео. Але ми не очікуємо якихось серйозних змін в дизайні iPhone у 2021 році, тому що у 2020 році iPhone зазнав значний редизайн. Що стосується розмірів, Apple не слід вносити ніяких змін.

Розмір екрану передбачуваного iPhone 13:

  • iPhone 13 Mini: 5,4 дюйма
  • iPhone 13: 6,1 дюйма
  • iPhone 13 Pro: 6,1 дюйма
  • iPhone 13 Pro Max: 6,7 дюйма

Хай там як, гарячі дискусії викликали два потенційних елементів дизайну: вужчий чубчик або екран без чубчика і відмова від «Lightning Port».

Камера: нові техніки та технології фотографії

У 2020 році iPhone провів кілька досить популярних оновлень камери, особливо моделей Pro Max. Він поставляється з LIDAR і ProRaw для користувачів iOS. Що стосується фотографії, iPhone 12 навіть привернув увагу Google Pixel.

За оцінками, в iPhone 13 будуть кращі можливості масштабування. Одним зі слабких місць торішнього iPhone 12 є технологія масштабування. У iPhone 12 Pro Max всього лише 2,5-кратний оптичний зум. Навпаки, Samsung Galaxy S20 Ultra забезпечує 100-кратне збільшення (гібрид оптичного і цифрового).

ТОП 5 чуток про iPhone 13

Є повідомлення, що в iPhone 13 може бути перископічна камера. Це принесе більший діапазон масштабування. Крім того, є повідомлення, що всі чотири моделі iPhone 13 можуть включати технологію LIDAR. Він був представлений на iPhone у 2020 році, але тільки для моделей Pro і Pro Max.

Крім того, ми чули, що моделі iPhone 13 Pro і Pro Max будуть підтримувати частоту оновлення 120 Гц. Навпаки, iPhone 11 і iPhone 12 підтримують тільки частоту оновлення 60 Гц.

Нарешті, iPhone 13 може повторно підтримувати технологію Touch ID. Ще в 2019 році з'явилися повідомлення про те, що улюблений Touch ID може повернутися в 2020 році. Але цього не сталося. Сьогодні люди як і раніше очікують, що він повернеться в 2021 році.

Фёдор Бубнов

Меня всегда интересовали IT-технологии и, поскольку моя профессиональная деятельность, а это дизайн и допечатная подготовка, невозможна без их помощи, то так вышло, что всё, что было связано с компьютерами, например сборка и модернизация "железа", а также настройкой софта мне всегда приходилось заниматься самому.
Ну, а с появлением в нашей жизни гаджетов, сфера моих интересов расширилась и на них тоже.

Люблю изучать и анализировать возможности различных устройств, и уже много лет, прежде чем приобрести что-нибудь новое, всегда очень долго и тщательно изучаю возможности каждой из потенциальных моделей, провожу достаточно длительную и кропотливую работу, читаю обзоры, отзывы и сравнения.

Наградой за это является то, что чаще всего я и на самом деле приобретаю самое лучшее, что можно взять в рамках изначально запланированного мной бюджета.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: