Sony Xperia 1 та Xperia 5 одержать оновлення Android 11

Sony не може бути найпривабливішим виробником смартфонів на ринку в цей час. Компанія повністю скоротила свої зусилля в цьому сегменті. Замість безлічі телефонів він виробляє всього кілька на рік. Останні флагмани компанії пропонують можливості камер Mark в сегменті смартфонів.

Попри те, що цей бренд може не входити в число найпопулярніших брендів в цьому сегменті, він заслуговує на похвалу за те, що був одним з перших, хто випустив Android 11 для своїх смартфонів. Пару місяців назад Sony оголосила про свої плани щодо Android 11, і досі вона виконує свої обіцянки без жодних нарікань. Сьогодні компанія представляє оновлення для Xperia 1 і Xperia 5.

Ще в минулому місяці компанії вдалося поставити оновлення Android 11 для свого Xperia 1 II. Xperia 1 II був одним з флагманів, випущених японським гігантом у 2020 році. Отже, він став одним з перших пристроїв, які отримали оновлення, оскільки більш нові пристрої зайняли перше місце в списку пріоритетів. Тепер оновлення прошивки поступається місцем флагманів 2019 року.

Нова прошивка виходить з номером збірки 55.2.A.0.630 як для Xperia 1, так і для Xperia 5. Поки що, схоже, вона досягає Росії та Південно-Східної Азії. Оновлення важить близько 912 МБ для пристроїв.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: