Samsung видалить зарядний пристрій з коробки більшості своїх моделей

На ринку існує поточна тенденція, яка, ймовірно, скоро пошириться на багато інших брендів. Серія iPhone 12 була першою, хто почав виймати зарядний пристрій з коробки. У той же час багато аналітиків стверджують, що цей крок Apple не сподобається покупцям. Хоча це і було так, але зовсім не завадило людям купувати телефон. Згодом Xiaomi Mi 11 також прибув без зарядного пристрою в коробці. Останньою компанією, що продовжила цю тенденцію, став південнокорейський виробничий гігант Samsung.

Samsung видалить зарядний пристрій з коробки більшості своїх моделей

Остання флагманська серія Samsung Galaxy S21 не має в комплекті зарядного пристрою. У четвер Samsung офіційно представила нове покоління флагманських моделей серії Galaxy S21. Більшість ринків більше не продають адаптери живлення та гарнітури AKG. На деяких ринках зарядні пристрої як і раніше продаються тільки в базовій версії S21.Згідно з недавнім сеансом питань і відповідей Samsung, відповіді на загальні питання показують, що компанія може поступово відмовитися від комплектації зарядними пристроями та навушниками також інших моделей. І хоча поточна практика поширюється тільки на останні флагманські серії, Samsung також може поступово скасувати бонус зарядного пристрою і в інших своїх наступних продуктах.

В коробці китайської версії Samsung Galaxy S21 зарядний пристрій буде присутнім

Нещодавно деякі користувачі мережі запитали службу підтримки Samsung про вхідний в комплект зарядному пристрої для серії Galaxy S21. Служба підтримки підтвердила, що в Samsung Galaxy S21 буде зарядний пристрій. Однак на конференції буде оголошено, чи будуть у Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra зарядний пристрій в коробці.

Samsung видалить зарядний пристрій з коробки більшості своїх моделей

Схоже, що у Samsung і досі немає єдиних стандартів для Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra. Він все ще намагається вирішити, чи варто скасувати зарядку. Нагадаємо, моделі серії Samsung Galaxy S21 пройшли повторну сертифікацію китайської 3C 8 січня цього року. У той час як Galaxy S21 не змінився, дорожні зарядні пристрої для Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra були змінені з обладнання за замовчуванням на додаткове.

Крім того, гонконзька версія серії Samsung Galaxy S21 вже анонсувала ціну і всю іншу інформацію, підтвердивши, що базова версія Galaxy S21 як і раніше поставляється із зарядним пристроєм, але Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra більше не мають зарядний пристрій.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: