Xiaomi Mi MIX 4 вийде в цьому році, але тільки після Xiaomi Mi 11 Pro

В останній раз Xiaomi випускала смартфон з серії MIX в травні 2019 року, коли представила Mi MIX 3 5G. Минуло майже два роки, і схоже, що Xiaomi тепер оновить серію. Ходили чутки і припущення щодо Xiaomi Mi MIX 4.

У недавньому звіті стверджується, що цей пристрій буде оснащено підекранной камерою. Згідно @DigitalChatStation, в цьому році з'явиться новий телефон Xiaomi Mi MIX. Однак цей пристрій не вийде раніше, ніж Xiaomi Mi 11 Pro. Відповідно до припущень, Xiaomi Mi 11 Pro повинен з'явитися у продажу в лютому або березні цього року.

Xiaomi Mi MIX 4 вийде в цьому році, але тільки після Xiaomi Mi 11 Pro

Xiaomi Mi MIX 4 Нагадаємо, що Mi MIX 4, MIUI 13 і Mi Note 11 недавно з'явилися в HTML-коді офіційного європейського сайту MIUI (miui.com). Однак з того часу повідомлень про ці пристрої не надходило. Зараз новин про Xiaomi Mi MIX 4 дуже мало. Хоча одного разу блогер опублікував передбачуване реальне зображення Xiaomi Mi MIX 4. Однак справжність зображення не дуже висока.

Таким чином, це всього лише припущення і не більше. Після 4G-версії Xiaomi Mi MIX 3 в жовтні 2018 року в нас була версія 5G в травні 2019 року. З того часу повідомлень про серію MIX не було.

Mi MIX 4 стане четвертим продуктом в серії Mi MIX. Зараз користувачі мережі в захваті від Xiaomi Mi MIX4. З огляду на, що Xiaomi оголосила, що в цьому році випустить технологію підекранних камер третього покоління і почне масове виробництво.

Xiaomi скоро почне виробництво підекранних камерофонів

У другій половині року Xiaomi, швидше за все, випустить нову масову камеру під екраном. Більш того, керівники Xiaomi заявили, що вони досягли стадії масового виробництва технології підекранних камер третього покоління ще в серпні минулого року. Вони також заявили, що в цьому році офіційно почнеться серійне виробництво. Технологія камери під екраном третього покоління Xiaomi використовує нове розташування пікселів власної розробки і перероблену схему управління пікселями. Це може ще більше збільшити світлопропускання передній частині екрана.

Ефект знімання камери під екраном в основному такий же, як у звичайній фронтальної камери. Перед випуском Xiaomi Mi 11 були повідомлення про те, що Mi 11 Pro буде першим, хто буде використовувати технологію камери під екраном. Але той же блогер відмовився від цього. Він сказав, що Mi 11 Pro буде використовувати той же дисплей, що і Xiaomi Mi 11. Його основні поліпшення будуть стосуватися зарядки та камер.

Xiaomi скоро почне виробництво підекранних камерофонів У другій половині року Xiaomi, швидше за все, випустить нову масову камеру під екраном. Більш того, керівники Xiaomi заявили, що вони досягли стадії масового виробництва технології підекранних камер третього покоління ще в серпні минулого року. Вони також заявили, що в цьому році офіційно почнеться серійне виробництво.

Технологія камери під екраном третього покоління Xiaomi використовує нове розташування пікселів власної розробки та перероблену схему управління пікселями. Це може ще більше збільшити світлопропускання передньої частині екрана. Ефект знімання камери під екраном в основному такий же, як у звичайній фронтальної камери. Перед випуском Xiaomi Mi 11 були повідомлення про те, що Mi 11 Pro буде першим, хто буде використовувати технологію камери під екраном. Але той же блогер відмовився від цього. Він сказав, що Mi 11 Pro буде використовувати той же дисплей, що і Xiaomi Mi 11. Його основні поліпшення будуть стосуватися зарядки та камер.

Xiaomi Mi MIX 4 вийде в цьому році, але тільки після Xiaomi Mi 11 Pro

У зв'язку з цим ми припускаємо, що першим смартфоном Xiaomi з цією технологією буде Xiaomi Mi MIX 4.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: