Перший смартфон Honor із чипом Qualcomm 5G може вийти в травні-червні

Після відходу від Huawei першим смартфоном Honor стане серія Honor V40. Він буде використовувати процесори MediaTek Dimensity 1000+. Водночас останні новини також вказують на те, що Honor також відновила співпрацю з Qualcomm, і перший смартфон Honor з процесором Snapdragon 5G знаходиться в стадії розробки.

Джерело повідомило, що співпраця між Honor і Qualcomm триває. Оскільки Honor Terminal не входить до списку санкцій США, схвалення не потрібно (для співпраці з компаніями ланцюжка постачань США).

З огляду на те, що Honor офіційно стала незалежною тільки в кінці минулого року, від відновлення співпраці з Qualcomm до запуску продукту пройде деякий час. Так що смартфон Honor на Snapdragon 5G чи не з'явиться відразу.

Китайське ЗМІ Caixin з посиланням на джерела повідомляє, що смартфони Honor на базі чіпів Qualcomm 5G вже знаходяться в розробці. Плюс до цього додано, що новинки повинні з'явитися на ринку приблизно в травні-червні 2021 року. Тим більше, що не варто чекати топових моделей. Перші смартфони будуть позиціюватися як продукти середнього класу.

Це просто означає, що Honor не випустить спочатку смартфон на Snapdragon 888. Замість цього він буде використовувати чіпи Snapdragon з серії 7xx, імовірно Snapdragon 765G.

Раніше ми повідомляли вам, що майбутні продукти для смартфонів Honor можуть поставлятися з попередньо встановленими службами Google. У компанії заявили, що у клієнтів не буде проблем з післяпродажним обслуговуванням. Вони зможуть користуватися всіма послугами, як і раніше, але нові продукти будуть обслуговуватися через власну систему обслуговування Honor.

Один з основних питань стосується мобільних сервісів Google. З травня 2019 року компанія Huawei знаходиться під санкціями й не може випускати смартфони з новим обладнанням і сервісами Google. Компанія не буде володіти акціями Honor і не братиме участі в прийнятті рішень. У зв'язку з цим є ймовірність, що в майбутньому ми зможемо побачити смартфони Honor з попередньо встановленими сервісами Google.

Отже, об'єднуючи всі ці новини, ми розуміємо, що Huawei прийняла мудре рішення.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: