Смартфон Honor отримає чипи Qualcomm всупереч санкціям Google

Бізнес Huawei в області смартфонів йде на спад. Як відомо, уряд США заборонило будь-яку співпрацю між американськими компаніями та Huawei. Але Huawei, як і багато інших , дотримується стратегії двох брендів. І це хороший привід повною мірою використовувати свій другий бренд. Кілька місяців тому китайський технологічний гігант продав Honor. Тепер це незалежний бренд. Чи означає це, що він може уникнути всіх тих перешкод, які стояли перед Huawei? Тепер начебто так. Що стосується смартфонів, то перший смартфон Honor з чіпом Snapdragon знаходиться в розробці.

Сьогодні репортер China Securities News ексклюзивно від компанії-постачальника смартфонів Honor дізнався, що зараз компанія просуває дослідження і розробку нових смартфонів Honor 5G з використанням чіпів Qualcomm.

Минулого місяця, згідно зі звітом Tencent "Deep Web", джерело, близьке до Qualcomm, сказало, що хід переговорів між Qualcomm і Honor вельми оптимістичний. Крім того, ми дізналися, що обидві сторони близькі до співпраці в області постачання. Крім того, Honor планує випустити телефони серії V40 в січні 2021 року. Але Honor V40 буде використовувати раніше поставлені чіпи MediaTek. Але ми також чули, що буде більше однієї моделі V40. Причому в серії повинно бути близько 4 моделей. З чуток, всі вони використовують SoC від чотирьох різних виробників (імовірно, Qualcomm, HiSilicon, Exynos і MediaTek).

Відповідаючи на питання про співпрацю між Qualcomm і Honor на саміті Snapd4ragon Technology Summit на початку минулого місяця, Qualcomm сказала, що як новий учасник ринку Qualcomm рада і сподівається на майбутнє співробітництво з Honor.

У будь-якому випадку зрозуміло одне - Huawei розірвала всі відносини з Honor, щоб показати світу, що не має ніякого впливу на цей бренд. Таким чином, Honor може діяти як інші китайські бренди (наприклад, Xiaomi, OPPO, VIVO і т. д.). Це також означає, що Honor повинна мати можливість використовувати "фічі", імпортовані з США. Ми маємо на увазі апаратні та програмні продукти. Ось чому є всі підстави вважати, що смартфони Honor можуть поставлятися з попередньо встановленими сервісами Google в майбутньому.

До речі, Honor поставила мету продати понад 100 мільйонів смартфонів у 2021 році. Так що будь-який сценарій можливий.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: