Microsoft Edge почав підтримку синхронізації історії та вкладок

Після місяців очікування Microsoft нарешті розгортає функцію синхронізації вкладок і історії для користувачів стабільної версії браузера Edge.

До цього моменту новий браузер Microsoft Edge на основі Chromium синхронізував паролі та закладки, а також дозволяв відправляти відкриті вебсайти з мобільного пристрою на комп'ютер. Однак в новому Microsoft Edge були відсутні такі знайомі користувачам Chrome функції, як синхронізація історії та вкладок. У грудні почали тестування синхронізації історії та вкладок в бета-версії браузера.

Зміна виконується на стороні сервера, тому користувачам не потрібно робити ніяких дій, щоб отримати нову функцію.

Функція повинна бути активована на всіх пристроях, де потрібна синхронізація. Нові настройки доступні як для комп'ютерів Windows, так і для мобільних пристроїв.

Коли браузер використовує багато оперативної пам'яті, він уповільнює роботу всієї операційної системи. Відповідно, щоб цього уникнути, користувачі повинні обмежити кількість відкритих вкладок; але розробники браузерів можуть трохи поліпшити використання пам'яті, як у випадку з Microsoft Edge.

Нещодавно Edge перейшов на движок Chromium і став працювати швидше. А після виходу великого функціонального оновлення Windows 10 May 2020 Update, браузер став ще економніше щодо оперативної пам'яті. Його використання знизилося до 27%. Правда, Microsoft пояснює, що «продуктивність на окремих пристроях залежить від конфігурації та використання», але в цілому кожен повинен відчути більш ощадливе ставлення Edge до пам'яті.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: