OPPO показав новий слайд-телефон зі складним екраном

З того часу, як Motorola і Samsung випустили телефони зі складним екраном, ринок смартфонів вступив в нову еру. Не так давно ми дізналися, що Apple почала тестування iPhone зі складним екраном і зажадала від постачальника надати петлі, які можна було скласти понад 1 мільйона разів під час тесту.

Після того, як виробники смартфонів, такі як Huawei, Samsung і Motorola, запустили складні продукти, в усьому світі з'явилася тенденція на розкладачки.

У порівнянні з традиційним двоетапним дизайном смартфонів зі складним екраном, китайський виробник смартфонів OPPO, схоже, має власне бачення. Нещодавно OPPO і японська команда дизайнерів Nendo випустили трехшарнірний складаний смартфон.

За зовнішнім виглядом видно, що за формою автомат схожий на банківську карту. Він складається з 4-сегментного корпусу, сполученого 3-ма петлями. Екран можна повністю розширити до 7 дюймів. Розкладачка за замовчуванням складена навпіл, а стилус вбудований.

На першому етапі при розкладанні смартфона відкривається 40-міліметровий екран для зображення інформації або здійснення дзвінків. А на другому етапі буде показаний 80-міліметровий екран з висунутої вгору лінзою. Це можна використовувати для знімання фото і відео.

На останньому етапі смартфон буде повністю розгорнуто, утворюючи 7-дюймовий екран. На трьох екранах одночасно може показуватися різна інформація про програму.

Однак цей смартфон поки знаходиться на стадії концепту. І ми не знаємо, чи буде він серійно виготовляється.

Однак надвисоке співвідношення екрану до корпусу цього концептуального телефону і можливість налаштовувати екран і інші функції можуть стати основною тенденцією в розробці смартфонів зі складним екраном в майбутньому.

Здається, що тренд - це коло, що повторюється знову і знову. В майбутньому смартфон-розкладачка повернеться в наше життя у вигляді смартфонів зі складним екраном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: