5G-частоти визнали небезпечними для літаків

Згідно з повідомленнями, в понеділок голова комітету з транспорту та інфраструктурі Палати представників США Пітер ДеФазіо закликав Федеральну комісію зі зв'язку (FCC) відкласти аукціон деяких ключових частотних діапазонів (аукціон C-хвилі), який спочатку планувалося почати у вівторок. За його словами, ця смуга частот може поставити під загрозу безпеку польотів. Він зазначив, що Комісія з радіотехнологій для аеронавтики (RTCA) провела шестимісячний огляд роботи радіовисотоміру мережі 5G і критичних для безпеки радіовисотоміру. Огляд показав, що це створює серйозний ризик шкідливих перешкод для всіх типів літаків.

ДеФазіо закликав FCC співпрацювати з Федеральним управлінням цивільної авіації і експертами авіаційної галузі. Це необхідно, "щоб безпеку сотень мільйонів американців, які подорожують на літаках щороку, не бралася під загрозу з боку поспішного плану FCC".

Представник FCC Вілл Віквіст сказав, що комітет "не планує відкладати пропозицію". Згідно FCC, її правила захищатимуть радіовисотомір, використовувані в літаках. Крім того, він стверджує, що в цей час немає підстав вважати, що послуги 5G C-діапазону будуть створювати шкідливі перешкоди для радіовисотоміра». Діапазон C - це частотний блок, який забезпечує передачу відео і радіопрограм в 120 мільйонів американських будинків.

FCC також додала; «Висотомір знаходиться на відстані понад 200 МГц від спектра C-діапазону, який буде продаватися з аукціону під час роботи. Сполучені Штати забезпечують більший захист, ніж деякі інші країни ».

Минулого місяця Американська асоціація повітряного транспорту висловила заклопотаність з приводу аукціону C-діапазону. Ця асоціація представляє такі великі авіакомпанії, як American Airlines, Delta Air Lines і United Airlines. Він також представляє основні авіаційні асоціації, такі як Асоціація авіаційної промисловості і Асоціація виробників авіації загального призначення.

17 листопада асоціація заявила в листі до Конгресу, що аналіз RTCA показав, що «такого роду ризики широко поширені й можуть серйозно вплинути на авіаційний бізнес США, в тому числі при відсутності відповідних заходів щодо їх зниження. При певних обставинах може статися катастрофічне зламання, яке призведе до загибелі багатьох людей».

На цю мить немає інформації про те, що буде робити уряд США. Однак FCC дала зрозуміти, що не буде відкладати аукціони. З усім тим важливо вивчити претензії RCTA. Життя людей важливіше, ніж використання мережі 5G.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: