OPPO запатентував дизайн модульної камери смартфона

202012c129 kakmcxc5861698

В останні роки OPPO часто докладає зусиль в області інноваційних технологій для смартфонів. У листопаді OPPO провела Конференцію з технологій майбутнього в Шеньчжені. На зустрічі OPPO представила перший у світі концептуальний телефон, який має екран, що прокручується – OPPO X 2021 і свої другі окуляри AR, концептуальний продукт під назвою OPPO AR Glass 2021. Зараз, схоже, компанія працює над смартфоном з модульною камерою.

Нещодавно новий патент OPPO привернув увагу багатьох користувачів. Згідно з патентними документами OPPO подала заявку на конструкцію камери, яку можна відокремити від корпусу телефону. Після зняття модуля камери його можна використовувати для віддаленого фотографування. Звичайно, крім цього, існує безліч сценаріїв використання, наприклад, для селфі.

Також, згідно з описом патенту, модуль камери має вбудований акумулятор і підтримує з’єднання USB-C, Wi-Fi, Bluetooth і NFC.

Крім того, модуль камери має два датчики і світлодіодний спалах у формі пігулки.

Патент OPPO на модульну камеру не тільки дозволяє уникнути додавання додаткової структури камери всередині телефону, але і може надати споживачам більше можливостей для гри та велику свободу.

Однак, коли мова йде про модульні телефони, варто згадати серію Motorola Moto Z.

У 2016 році Motorola випустила перший флагманський смартфон Moto Z з налаштованими модулями. Найбільшою перевагою цієї машини є те, що вона має п’ять модульних конструкцій, а саме камеру Hasselblad, проєктор, аудіосистему JBL, акумулятор і задню панель.

Варто відзначити, що не так давно у VIVO був ще й модульний смартфон з розділеними корпусом і знімною камерою. Він називається VIVO IFEA. Що цікаво, так це те, що після того, як передня камера піднята, її можна «зламати» і розмістити де завгодно поблизу. А камерою можна керувати в реальному часі через телефон. Це, безсумнівно, збільшує зручність використання і керованість мобільного фотографії.

Що стосується самої камери, VIVO IFEA використовує спеціальне магнітний пристрій панорамування / нахилу для підтримки зарядки передньої лінзи. Після ручного розподілу можна домогтися цікавої зйомки. Наприклад, коли у вас вечірка з друзями, вам не потрібно турбувати офіціанта, щоб він зробив для вас групове фото. Ви можете безпосередньо розмістити об’єктив VIVO IFEA в зручному місці, щоб зробити фотознімок.

Ви також можете використовувати його як екшнкамеру. Завдяки магнітному затиску для нашийника його можна прикріпити до маленьких тварин або одязі. Але з точки зору відео якість зображення ще належить поліпшити.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua