Huawei запустила свій аналог Google Карт для всіх

202012emui 11 hms petal maps

Ще в жовтні Huawei офіційно запустила Petal Maps. Це картографічний додаток призначений для користувачів деяких телефонів Huawei за межами Китаю. За повідомленням HC, Huawei Petal Map тепер доступна для завантаження в AppGallery Huawei. Цей картографічний сервіс доступний більш ніж в 140 країнах і регіонах за межами Китаю. Він надає користувачам такі послуги, як визначення місця розташування карти, зображення карти, навігація і дорожні умови в режимі реального часу. Ця програма зараз сумісна з серіями Huawei Mate 40, Huawei P40 і Mate 30. Всі ці пристрої повинні працювати на EMUI 11.

Він також є піонером нового методу взаємодії з картою, використовуючи серію Mate 40 – це функція повітряного руху. Коли користувач притискає долоню до екрана під час руху, вид навігаційного маршруту та інтерфейс перегляду мапи можуть перемикатися вільно. Згідно з попередньою інформацією, за допомогою інформаційних підказок для автобусів в режимі реального часу Petal Maps користувачі можуть переглядати статус відправлення і прибуття автобуса в деякі міста, щоб планувати час і плани поїздок. В цей час Huawei Petal Map підтримує голосові навігаційні трансляції на китайській, англійській, французькій, німецькій, іспанській і італійській мовах.

Petal Search

На пресконференції Huawei офіційно запустила ряд нових додатків для некитайських користувачів. Одна з них – Petal Search, універсальна пошукова система, що підтримує кілька методів пошуку. Petal Search надає користувачам більш ніж 170 країн і регіонів пошукові служби в більш ніж 20 категоріях. Користувачі можуть отримувати інформацію про додатки, новини, відео, зображеннях, покупках, подорожах, авіаквитках, готелях, музиці, місцевих послугах і різну інформацію про життя. Крім того, ця пошукова система підтримує більше ніж 50 мов.

Функція візуального пошуку Petal Search дозволяє користувачам робити фотографії або використовувати зображення для пошуку. Ви можете використовувати зображення для пошуку людей, тварин, мальовничих місць, товарів, рецептів і т. д. Водночас голосовий пошук Petal Search також підтримує англійську, іспанську, французьку, арабську та інші мови.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua