Телефон Meizu зі Snapdragon 888 випустять навесні 2021 року

На саміті Snapdragon Technology Summit 2020 компанія Qualcomm офіційно випустила процесор Snapdragon 888, в який вбудований модем 5G. Qualcomm оголосила, що 14 OEM-виробників смартфонів розробляють смартфони на базі Snapdragon 888. Сьогодні Meizu оголосила, що їх новий телефон, оснащений Snapdragon 888, дебютує навесні 2021 року.

Телефон Meizu зі Snapdragon 888 випустять навесні 2021 року

Що стосується точного місяця, у нас немає такої інформації. Крім того, Meizu поводитися досить тихо на ринку смартфонів. Після випуску серії Meizu 17 ще в травні компанія затихла. Фактично, було оголошено, що серія Meizu 17 стане останнім смартфоном в цьому році. З огляду на, що серія Meizu 17 дебютувала 11 травня, цей смартфон може бути випущений на початку травня. Чи буде цей пристрій називатися Meizu 18, ми не знаємо.

Технічні характеристики Qualcomm Snapdragon 888

Snapdragon 888 використовує архітектуру 1 x 2,84 ГГц (новітнє ядро ​​ARM Cortex X1) + 3 x 2,4 ГГц (Cortex A78) + 4 x 1,8 ГГц (Cortex A55). Графічний процесор - Adreno 660, підтримує WiFi 6E і Bluetooth 5.2.

Як останній продукт серії Snapdragon 8, Snapdragon 888 об'єднує модем 5G третього покоління і радіочастотну систему Qualcomm - Snapdragon X60, який підтримує всі основні глобальні діапазони частот міліметрового діапазону і суб-6 ГГц, а також агрегацію що несе 5G, незалежні (SA) і незалежні (NSA) мережеві режими та динамічне спільне використання спектра (DSS).

Механізм Qualcomm AI шостого покоління, інтегрований в мобільну платформу Snapdragon 888 5G, містить недавно розроблений процесор Qualcomm Hexagon з продуктивністю 26 трильйонів операцій в секунду (26 TOPS). Що стосується ігор, він об'єднує Snapdragon Elite Gaming третього покоління. Крім того, Qualcomm стверджує, що цей чип забезпечує саме значне поліпшення продуктивності, коли-небудь зроблене графічним процесором Qualcomm Adreno. Він також оснащений концентратором Qualcomm Sensing Hub 2-го покоління, який «включає малопотужну постійну обробку II для інтуїтивно зрозумілих інтелектуальних функцій».

Що стосується продуктивності камери, Spectra ISP Snapdragon 888 підтримує найвищу швидкість обробки на рівні мільярда пікселів. Користувачі можуть обробляти 2,7 мільярда пікселів в секунду, щоб знімати фото і відео. Це близько 120 кадрів в секунду, а кожен кадр - 12 МП. Швидкість обробки до 35% вище, ніж у платформи попереднього покоління.

Флагманський процесор також оснащений новим AI Engine 6-го покоління. Процесор забезпечує значний стрибок в продуктивності штучного інтелекту, 26 тераоперацій в секунду (TOPS) в порівнянні з попереднім поколінням.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: