Qualcomm спростувала чутки про створення ігрового смартфона

Snapdragon 888 був випущений зовсім недавно. Чесно кажучи, це революційний чіп, що забезпечує безпрецедентне поліпшення продуктивності. В ході спілкування зі ЗМІ в перший день заходу Qualcomm відповіла на безліч запитань. Так, компанія явно спростувала чутки про створення ігрового телефону власної марки.

Президент Qualcomm Ан Мен пояснив, що вони створили безліч прототипів загальнодоступних версій для своїх партнерів, щоб краще продемонструвати передові технології. Він додав, що «ми продовжимо робити це і в майбутньому. Але вони ніколи не будуть продаватися на відкритому ринку».

Ан Мен підкреслив, що ці загальнодоступні тестові моделі не розроблені відповідно до стандартів споживчого ринку. «Крім того, ми не збираємося міняти бізнес-модель. За винятком демонстрації технологій, ми не будемо використовувати ніяких приводів для виготовлення смартфонів».

Судячи з офіційної фотографії, у публічній еталонної машини Snapdragon 888 цього року широкий лоб і чорний підборіддя. Ми маємо на увазі, що це дійсно далеко від нинішньої панівної промислової форми.

Нагадаємо, ще в жовтні ходили чутки, що Qualcomm розробляє власний смартфон. Тоді повідомлялося, що ASUS буде відповідати за проєктування і розробку обладнання. Ми думали, що це розумний вибір, тому що ASUS і її відділ ROG вже давно спеціалізуються на виробництві ігрових продуктів. З іншого боку, Qualcomm, як стверджується, створила «галузевий дизайн» і програмне забезпечення, яке працює на платформі Snapdragon 875.

Qualcomm спростувала чутки про створення ігрового смартфона

Ми чули стільки чуток про смартфон Qualcomm, що багато хто з нас були впевнені, що наступний телефон ASUS ROG і ігровий телефон Qualcomm, швидше за все, будуть мати загальні деталі та компоненти, такі як дисплеї, пам'ять, камери, акумулятори та системи охолодження.

Чесно кажучи, ми думали, що на цьому заході Qualcomm представить чипсет Snapdragon 875 і власний ігровий телефон. Однак зараз ми отримали зовсім інший відгук від Qualcomm, який стверджує, що не хоче міняти бізнес-модель.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: