Користувачі Honor 20, 20 Pro і Honor V20 отримали бета-версію Magic UI 4

У вересні Honor початку бета-тестування користувальницького інтерфейсу Magic UI 4 (на основі EMUI 11 і Android 11) для смартфонів Honor 30 і V30, які вже отримали стабільну версію.

Тепер Honor розширює бета-тестування Magic UI 4 на глобальному ринку, пропонуючи новий призначений для користувача інтерфейс для користувачів смартфонів Honor 20, Honor 20 Pro і Honor V20. Тому реліз стабільної версії Magic UI 4 для цих смартфонів по всьому світу відбудеться в самий найближчий час.

Раніше на цьому тижні стало відомо, що користувачі Huawei P30, Mate 20 і Nova 5T в Європі отримали EMUI 11. Компанія продовжує активно випускати EMUI 11 і Magic UI 4 для самих різних смартфонів. EMUI 11 вже встановлено на 10 мільйонах смартфонів, на прошивку пішло менш як три місяці.

Водночас Huawei продовжує готуватися до початку бета-тестування проприетарной операційної системи HarmonyOS для своїх смартфонів. Більшість смартфонів, які оновлюються до EMUI 11, з часом перейдуть на HarmonyOS.

Бета-тестування HarmonyOS на смартфонах почнеться в грудні цього року.

Huawei EMUI 11

Користувачі Honor 20, 20 Pro і Honor V20 отримали бета-версію Magic UI 4

EMUI 11 побудований на трьох стовпах: конфіденційність, безпека і покращення користувацького досвіду. Розробники оновили функцію Always On Display новими темами і настройками, переробили інтерфейс, який тепер орієнтований на центр екрана, поліпшили звук, дизайн і додали природні жести.

Одне з найбільш помітних змін в EMUI11 - це функція багатовіконного і розділеного екрана. Вікно що спливає у програмі «Розумний багатовіконний режим» можна згорнути в потрібний момент. Також є спеціальний жест, що дозволяє запустити функцію. Саме вікно має довільну форму, і користувач може регулювати його розмір.

Для деяких функція дозволу додатків стала довгоочікуваною функцією. Тепер додаток у фоновому режимі не має доступу до камери або мікрофона. Безпека тут теж понад усе. Дозволи для додатків видаються так само як в Stock Android, ви можете встановити їх для всіх випадків або тільки коли додаток працює. Також система відстежує роботу утиліт у фоновому режимі та повідомляє, чи використовують вони будь-які права. У налаштуваннях є можливість контролювати доступ додатків.

Приховані можливості EMUI 11

Користувачі Honor 20, 20 Pro і Honor V20 отримали бета-версію Magic UI 4

Ще одне доповнення - при відправці фотографії на інші пристрої інформація EXIF ​​автоматично стирається з файлу. Інша людина не зможе побачити позначки часу і місця або іншу інформацію про фотографії. У галереї тепер є можливість відкривати окремі альбоми й розширено кількість алгоритмів AI для організації зображень в папки. Зміни торкнулися і заміток, де тепер можна додавати паролі до окремих записів, приховувати їх при необхідності.

Голосовий помічник Ceila тепер розуміє 7 різних мов, і він також буде адаптований для більшої кількості мов. Також вони розширили географію дзвінків MeeTime. На цей час Huawei не оголосила конкретну дату випуску стабільного EMUI 11. Єдине, що можна сказати з високим ступенем впевненості, так це те, що флагмани сімейства Huawei Mate 40 першими отримають нову версію користувальницького інтерфейсу.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: