Офіційний вихід ZTE Blade V2021 5G запланований на грудень

Після запуску пристроїв на Watch Live ZTE готується до випуску нового смартфона 5G під назвою ZTE Blade V2021. З новим смартфоном китайський виробник смартфонів розширює популярну лінійку пристроїв Blade. Схоже, що після заборони США у компанії виникли проблеми на міжнародній арені. Фактично, ZTE випустила кілька продуктів після заборони, але жоден з них не потрапив в заголовки міжнародних новин. У той час як бренд може боротися за кордоном, ZTE і раніше має перевагу на внутрішньому ринку. Ось чому абсолютно новий Blade V2021 5G буде офіційно представлений на батьківщині, тобто в Китаї, в наступному місяці.

ZTE розмістила смартфон Blade V2021 5G на вебсайті роздрібного продавця JD.com. Як і очікувалося, у списку представлені деякі ключові функції, характеристики та зображення смартфона. Згідно з інформацією на сайті, смартфон побачить офіційний реліз 2 грудня. Що стосується специфікацій, пристрій буде мати потрійний модуль задньої камери з 48-мегапіксельним основним датчиком з діафрагмою f / 1.79. Основний датчик працює в парі з надшироким датчиком на 8 МП і датчиком глибини на 2 МП. Задній модуль також містить двобарвний подвійний світлодіодний спалах. Ви також знайдете фізичний датчик відбитків пальців на задній панелі.

Офіційний вихід ZTE Blade V2021 5G запланований на грудень

У списку не йдеться про решту внутрішнього устрою, такому як чипсет, оперативна пам'ять, сховище і багато іншого. Цей апаратний аспект пристрою залишається невідомим, і, схоже, він буде розкритий прямо в день запуску. На вебсайті перераховано кілька програмно-орієнтованих функцій, таких як власний користувальницький інтерфейс ZTE, подвійне натискання кнопки «Додому» для SOS і, звичайно ж, доступ до деяких китайських магазинов. На вебсайті також зазначено, що додаток FM Radio є ключовою функцією програмного забезпечення, яка є перешкодою для багатьох споживачів. Пристрій буде поставлятися як мінімум в трьох кольорових варіантах, що означає, що бренд може додати ще кілька в майбутньому. Як випливає з назви, Blade V2021 також підтримує варіанти підключення 5G.

При цьому ZTE офіційно розкриє всі про смартфон Blade V2021 5G 2 грудня на вебсайті JD.com. Ми очікуємо, що смартфон буде доступний для покупки або попереднього бронювання в той же день.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: