Смарт-годинник Huami Zepp Z отримає NFC і ЕКГ

У цьому році ринок розумних годинників і інших пристроїв знаходиться на підйомі. Як один з небагатьох сегментів мобільних технологій, він не постраждав від спаду, пов'язаного з пандемією коронавірусу. Продажі цієї продукції продовжують зростати. Ось чому досить багато виробників смартфонів в цьому році розширили свої портфелі шляхом деякої мобільності. У виробників, які орієнтовані виключно на цей сегмент, спостерігається надзвичайний підйом. Серед них - компанія Huami, яка приблизно в середині цього місяця випустила свій годинник Huami Zepp Z. Додамо, що це найдорожча модель цієї марки.

Годинники Huami Zepp Z мають дійсно преміальні параметри, і, мабуть, єдине, чого їм не вистачало при виході на ринок США, - це підтримка NFC і ЕКГ. Однак виробник пообіцяв, що в майбутньому, як тільки годинник отримають відповідні сертифікати, вони будуть підтримувати ці функції. Тепер здається, що, по принаймні, для китайського ринку цей годинник сертифіковано. Тепер Huami Zepp Z тепер продається в Китаї та підтримує як NFC, так і ЕКГ.

Звичайно, також необхідно враховувати, що завдяки доданим функціям ціна на годинник трохи вище, ніж та, за яку вони пропонуються на світовому ринку. Отже, якщо ми заглянемо в інтернет-магазин JD.com, то побачимо, що годинник тут пропонуються за 2649 юанів, що становить близько 403 доларів. Але за цією ціною Zepp Z буде пропонуватися тільки протягом обмеженого часу, потім їх ціна зросте до 2699 юанів, або близько 410 доларів. Нагадаємо, годинник без ЕКГ продається на ринку США за 349 доларів. А якщо буде оновлена ​​глобальна версія або годинник з ЕКГ будуть продаватися за межами китайських ринків, ми зможемо отримати загальне уявлення про їхню ціну. Додамо, що китайська версія також відрізняється від глобальної версії габаритами, які складають 46,6 × 46,3 × 10,75 мм. Розміри глобальної версії складають 45,9 × 45,9 × 10,75 мм. За винятком цієї різниці, інші характеристики такі ж.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: