Xiaomi показала розумні годинники Redmi Watch і Mi Watch Lite

redmi watch swer

Xiaomi провела великий захід в Китаї, на якому компанія представила довгоочікувану серію Redmi Note 9, що складається з Redmi Note 9 5G, Note 9 Pro 5G і Note 9 4G. Поряд з новими смартфонами компанія здивувала нас годинниками Redmi. Пристрій тільки що було випущено в Китаї, але ми не думаємо, що воно залишиться ексклюзивним ще довго. Пристрій пройшов через сертифікацію Bluetooth SIG разом з Mi Watch Lite. Це говорить про те, що глобальний запуск ближче, ніж ми припускали.

Витік прийшла від Мукула Шарми, надійного інсайдера. Список баз даних Bluetooth SIG показує дві моделі. Перша – REDMIWT01, а інший – REDMIT02. Обидва продукти схожі та використовувалися Xiaomi Inc. Опис обох моделей показує, що вони є розумними годинами. Більш того, в списку є можливість підключення Bluetooth 5.1, що, безумовно, є плюсом. На жаль, Bluetooth SIG – це кодові імена і доступність Bluetooth. Технічні характеристики Redmi Watch більше не є загадкою завдяки запуску в Китаї. Mi Watch Lite може бути аналогічним продуктом або навіть перейменованим Redmi Watch для різних ринків.

Відповідно до припущень, Redmi Watch, швидше за все, дійде до азійських країн, таких як Індія, в той час, як той же пристрій може з’явитися в Європі під ім’ям Mi Watch Lite. Зараз це всього лише припущення.

Особливості годинників Mi Watch Lite / Redmi

Завдяки інформації зі списку FCC ми знаємо, чого очікувати від Mi Watch Lite. Пристрій оснащений екраном квадратної форми з вигнутим ефектом 2.5D. Корпус має матове покриття. Очевидно, він йде зі знімними ремінцями з матеріалу TPU. Годинник також має циферблат із закругленими кутами на правій стороні.

Новий розумний годинник матиме кілька кольорів, як і китайський варіант Redmi. Серед початкових забарвлень ми очікуємо Black, Cherry Pink, Needle Green, Blue Ink і Ivory. Redmi Watch / Mi Watch Lite поставляється з 1,4-дюймовим дисплеєм з роздільною 323 пікселями на дюйм. Серед функцій користувачі можуть очікувати автояскравість і акумулятор на 230 мАг, який заряджається за допомогою зарядки 5 Вт.

Серед розумних функцій ви можете очікувати звичайний набір функцій відстеження стану. Годинник має цілодобове відстеження серцевого ритму, відстеження сну і спостереження за малорухливим способом життя.

У Xiaomi є ще грудня, щоб випустити нові розумний годинник в Європі. Однак випустити його може тільки в наступному році через другої хвилі COVID-19, що вразила країни Європи.

Redmi Watch продаються в Китаї за 299 юанів (45,47 долара). Ми очікуємо аналогічної ціни на міжнародних ринках.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua