Samsung дає натяк на форму нового складного телефону

Samsung - один з небагатьох виробників смартфонів, у якого є кілька складних смартфонів. Південнокорейський виробник є одним з перших виробників телефонів, який випустив складні пристрої. Samsung недавно продемонстрував дві різні можливі майбутні форми складних екранів. Остання інформація в офіційному блозі Samsung узгоджується з попередніми патентами Samsung. Є припущення, що компанія з часом втілить ідеї в життя.

Тизер Samsung

Само собою, в офіційному блозі Samsung тільки натякає, ніякої конкретної інформації не розголошуючи. Основна мета - показати релевантний контент і розкрити деякі плани Samsung Display. Тизер показує складаний телефон з двома шарнірами. Також там показаний розкладний телефон. Обидва дизайну раніше фігурували в різних патентах Samsung.

Тизер Samsung

Samsung Galaxy Z Fold з двома шарнірами та трьома екранами

У складеному стані цей смартфон стає дуже тонким. Відповідно до патенту, дисплей можна складати за допомогою подвійного шарніра. Таким чином, гнучкий дисплей складається з трьох рівних частин дисплея. У складеному стані ви отримуєте вузький і компактний телефон, а в розкладеному - дисплей розміром з планшет.

Рендер смартфона

Частина екрану можна використовувати завжди, навіть в складеному вигляді. На ньому можуть показуватися повідомлення і вхідні повідомлення і дзвінки. Ця частина екрану також досить велика, щоб можна було безпосередньо відповідати на повідомлення в WhatsApp. Ви також можете використовувати його для перегляду своєї телефонної книги, щоб знайти контакт.

Оскільки частина екрану завжди залишається видимою - навіть якщо ви носите телефон з собою в дорозі, ризик пошкодження екрана вище. Хоча Samsung використовує UTG (ультратонке скло) для Z Fold і Z Flip, захисна плівка для екрана значно менш стійка до подряпин. Сподіваємося, що для цього буде знайдено надійне рішення, перш ніж Samsung вирішить випустити телефон з (частково) складним назовні дисплеєм.

Застосовуваний шарнір гарантує, що ви можете закрити телефон повністю, без видимих ​​швів. Це робить цей телефон надзвичайно компактним, щоб носити його з собою. Це також знижує ймовірність попадання частинок пилу і бруду в петлі. Ми знаємо, що це негативно впливає на роботу пристрою.

Можливо, Samsung вдасться інтегрувати технологію, яка дебютувала в прихованих петлях Galaxy Z Fold 2. Завдяки подвійним петлям також можливо кілька положень складання. Це дозволяє користувачам налаштовувати й використовувати телефон по-різному. Інтерфейс зміниться автоматично в залежності від того, як ви почнете використовувати пристрій.

Смартфон Samsung з розсувною клавіатурою

Рендер смартфона

Цей складаний смартфон Samsung оснащений клавіатурою, щоб ще більше підвищити зручність роботи та можливості користувача. Це висувна клавіатура, яку можна висувати з корпусу. Розмір клавіатури дорівнює розміру однієї частини дисплея.

Оскільки це висувна клавіатура, ви можете продовжувати використовувати її незалежно від того, як складено пристрій. Таким чином, ви навіть можете використовувати клавіатуру при використанні телефону в самій компактній формі. Ймовірно, буде вбудований якийсь механізм блокування, який запобігає ненавмисному розкладанню клавіатури й / або телефону.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: