Названа дата анонсу смарт-годинника Amazfit Pop Pro

Ринок пристроїв що носяться у 2020 році зростає експоненціально. Судячи з усього, сегмент, до якого входять розумні годинники, розумні браслети, гарнітури та інші супутні технології, нарешті приваблює клієнтів. Причина? Все більше і більше компаній входять в сегмент, збільшуючи пропозицію і конкуренцію. Зараз знайти хороші розумні годинники за доступною ціною з хорошими функціями легко так само як і просунуті пропозиції в преміальному сегменті. Лідером цього ринку є Apple з її серією Apple Watch, проте китайська хвиля приходить з її доступними розумними годинами, які значною мірою допомагають популяризувати цей сегмент. Huami - одна з найвідоміших компаній з її Amazfit і моделлю Zepp, що недавно дебютувала. Компанія досягла дивовижних результатів у третьому кварталі 2020 року і хоче зберегти ці результати в останньому кварталі року. Не так давно компанія представила Amazfit Pop. Тепер він готується представити новий варіант Amazfit Pop Pro.

Названа дата анонсу смарт-годинника Amazfit Pop Pro

За наявними даними, Amazfit Pop Pro матиме 1,43-дюймовий OLED-дисплей і квадратний циферблат. Він також надасть функції NFC для безконтактних платежів, а також інші інтегровані функції. Як завжди, розумні годинники будуть підтримувати величезну кількість різноманітних спортивних режимів, на цей час існує 60 можливих режимів відстеження. Розумний годинник також матимуть 24-годинне відстеження серцевого ритму та алгоритм PAI від Amazfit, щоб уникнути малорухомості. І останнє, але не менш важливе: ми очікуємо функції відстеження сну, відстеження SpO2 і набору циферблатів.

На відміну від базового Amazift Pop, нова функція також може мати вбудований GPS. Ця особливість відрізняє базові розумні годинники від просунутих. Зрештою, з вбудованим GPS вам не так часто потрібен смартфон для відстеження деяких видів спорту та базового позиціювання. Пристрій також принесе мікрофон, можливо, для запуску розумного помічника.

За даними джерела, ціна пристрою може досягати позначки 399 юанів (60 доларів США). Це трохи більше, ніж молодша модель, яка коштує 349 юанів. Це непогана ціна для розумного годинника з хорошими функціями та від компанії, що виробляє високоякісну продукцію. Звичайно, користувачі можуть розраховувати на кілька колірних рішень і знімні ремінці.

Новий варіант представлять 1 грудня. На цьому ж заході ми також очікуємо Amazfit GTS 2 Mini й, можливо, доступні варіанти GTS 2 і GTR 2.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: