Оновлення Android 12 будуть приходити через Play Store

android project mainline featured image 1

Користувачі Android можуть легко оновлювати додатки з магазину Google Play. Оскільки оновлення додатків через Play Store технічно є рутиною для деяких користувачів, здається, що оновлення через Play Store навіть простіше, ніж поновлення OTA. Google хоче надати користувачам простіший варіант оновлення Android. Google запустив «Project Mainline», щоб поліпшити спосіб оновлення Android. В Android 12 оновлення операційної системи може бути простіше.

Luca020400 від XDA зауважив, що Google конвертує Android Runtime (також відому як ART) в модуль Mainline, що дозволяє відправляти оновлення ключових компонентів системи через Play Store. ART компілює байт-код додатків Android в машинні інструкції. Якщо Google хоче змінити спосіб компіляції коду Android 12 (і майбутніх версій), його можна змінити в будь-який час, замість того щоб покладатися на традиційні оновлення операційної системи. Користувачам не потрібно чекати тижні чи місяці для поліпшення функцій або виправлень безпеки.

Це може реально вплинути на пристрої та додатки, які ви використовуєте. XDA вважає, що Google може забезпечити більшу узгодженість додатків. Для цього йому доведеться працювати на ART, щоб поводитися однаково на всіх пристроях Android. Однак це також позбавить вас деяких функцій настройки, які використовували виробники пристроїв. Якщо вони налаштують ART на продуктивність або гнучкість, ви можете втратити ці привілеї.

Проте, Google може порахувати, що це того варто. Android 12 може частково розв’язувати проблему відставання OEM-виробників або пропусків оновлень операційної системи. Звичайно, є велика проблема в поліпшенні сумісності. Це як і раніше не розв’язувати деякі проблеми з оновленнями Android. Однак, якщо є zero-day, яку необхідно виправити до виходу традиційного виправлення, це нова зміна матиме значення.

Project Mainline розширює можливості Project Treble. У той час як Treble зменшив ступінь залежності OEM-виробників від постачальників SoC для кожного окремого оновлення ОС, Mainline знижує залежність Google від OEM-виробників в наданні оновлень безпеки для ключових компонентів ОС. Project Mainline поширює філософію Treble на більш важливі частини платформи Android, видаляючи OEM-виробників як залежних посередників з цього рівняння. Мета Project Mainline полягає в тому, щоб Google забрав контроль над компонентами інфраструктури та системними додатками, які критично важливі для безпеки, і підтримав узгодженість розробки окремо від OEM-виробників. Project Mainline по праву називають найбільшою зміною в Android з часів Project Treble.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua