Розумний годинник Redmi отримає квадратний екран

26 листопада Redmi проведе конференцію по запуску нових продуктів. На цьому заході компанія анонсує свої нові телефони серії Redmi Note 9 і розумний годинник. Що стосується смартфонів, то буде три моделі - телефон з 4G, телефон з 5G і версія Pro. Однак ходили чутки і витоку, що вказують на те, що ми можемо побачити і четверту модель, а саме Redmi Note 9 Pro Max. Але Redmi готує ще одну новинку - розумний годинник.

Сьогодні Redmi випустила тизер, в якому говориться, що продукт з маленьким квадратним екраном вже в дорозі. Безсумнівно, ми маємо справу з розумним годинником з квадратним екраном.

Розумний годинник Redmi отримає квадратний екран

На жаль, у нас мало інформації про майбутній годинник Redmi. Але до цього аналогічна модель отримала схвалення FCC. Вона отримала кодове ім'я REDMIWT02. На цю мить ми думаємо, що це один і той самий продукт.

Згідно з інформацією, наданою FCC, розумний годинник Redmi має розмір екрану 1,41 дюйма. Він також оснащений вбудованим GPS. Звичайно, годинник буде водонепроникним. Інші характеристики містять 24-годинний моніторинг серцевого ритму, акумулятор місткістю 230 мАг, Bluetooth 5.1 і т. д. Цей годинник можна спрягати з пристроями Android 4.4 або iOS 10 і вище.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: