Опубліковано перше зображення Huawei P50 Pro

Сьогодні в Мережі з'явилося перше зображення майбутнього флагманського смартфона від Huawei, який, імовірно, буде називатися Huawei P50 Pro.

Хоча це неофіційні рендери, вони створені на основі зображень з патенту, зареєстрованого Huawei, тому дизайн на зображенні не є безпідставним.

Судячи з картинці, головною дизайнерською особливістю Huawei P50 Pro стане задня камера; який буде розташовуватися в колі, зрізаному з одного боку. Блок основної камери містить чотири сенсори.

Раніше повідомлялося, що Huawei планує випустити наступну флагманську серію смартфонів в першій половині 2021 року. Джерело стверджує, що Huawei буде використовувати SoC Kirin 9000 для Huawei P50.

Крім того, у звіті говориться, що постачальниками дисплеїв для Huawei P50 є Samsung Display і LG Display. Судячи з усього, зараз їх готують до виробництва. Джерело також додає, що Samsung Display і LG Display обов'язково будуть поставляти дисплеї для Huawei P50; Однак невідомо, чи отримають вони замовлення на серію Huawei Mate 50.

Huawei випустить Huawei P50 в першому кварталі 2021 року

Опубліковано перше зображення Huawei P50 Pro

Huawei сильно скоротила підрозділ смартфонів через заборону уряду США, що переслідує компанію як в області апаратного, так і програмного забезпечення. Заборона діє з 2019 року, і компанії вдалося пережити його наслідки. Однак у 2020 році все стало трохи складніше. Компанія втратила доступ до свого підрозділу чипсетів HiSillicon. TSMC, фактичний постачальник 5-нм чіпів, більше не може мати з нею справи. Huawei як і раніше щосили намагається вижити в сегменті смартфонів і недавно випустила серію Huawei Mate 40 як останні пристрої з чипсетами Kirin. Тепер компанії доведеться покладатися на сторонніх виробників чипсетів, щоб продовжувати виводити на ринок флагмани. Попри проблеми, компанія як і раніше має намір випустити флагмани Huawei P50 в першій половині 2021 року.

Згідно зі звітом TheElec, Huawei планує запустити наступну ітерацію серії P у першій половині 2021 року. Далі у звіті говориться, що Huawei, ймовірно, буде використовувати 5-нм чипсет Kirin 9000. Це сюрприз, адже в повідомленнях говорилося, що Huawei направила всі постачання на серію Mate 40. Генеральний директор Huawei Consumer Business Ю Річард сказав в попередній заяві, що Huawei Mate 40 Series може стати останнім, хто буде оснащений процесором Kirin SoC.

Samsung і LG поставляють дисплеї Huawei P50

Крім чипсета, у звітах говориться, що постачальниками дисплеїв для Huawei P50 є Samsung Display і LG Display. Обидві компанії зараз готуються до виробництва. Дозвіл і фактичний дизайн цих дисплеїв, очевидно, зараз є загадкою. Замовлення на P50 остаточні. Однак у звіті говориться, що немає ясності, чи отримають вони також замовлення на наступну серію Mate 50.

Huawei хоче зберегти свою базу користувачів шляхом надійних смартфонів і зберегти своє ім'я як конкурентоспроможний гравець у флагманському сегменті. Пару років тому компанія майже досягла рівня Samsung, поставивши близько 44 мільйонів флагманських смартфонів. Він також перевершив Apple у всьому рейтингу постачаннь за 2019 рік. За попередніми оцінками, у 2020 році компанія переживає значний спад. Хоча китайські покупці значною мірою підтримують Huawei, їх пристрої зараз майже не актуальні на світових ринках. Глобальному покупцеві складно мати пристрій без Google Apps.

Нам потрібно почекати, щоб побачити, чи знайде Huawei спосіб обійти всі обмеження. Компанія може відчути деяке полегшення з адміністрацією Байдена, але час покаже, що буде далі.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: