Wear OS отримала нове велике оновлення

У Google Wear OS довгий час була погана репутація через нестабільність, час автономної роботи і постійних затримок. Однак після появи нових чіпів для носяться пристроїв від Qualcomm компанія Google вирішила продовжити роботу над поліпшенням своєї прошивки.

В цьому році компанія вже випустила найбільше оновлення продуктивності програмного забезпечення за кілька років. Вчора Google представила нову версію Wear OS, мета якої - зробити відстеження вашого здоров'я більш простим і зручним.

Google Tiles отримає серйозні візуальні зміни. Google розширює свої функції за допомогою декількох зручних опцій, які спрощують надання вам важливої ​​інформації. Наприклад, з плиткою тренувань Google Fit ви можете отримати доступ до своїх останніх тренувань одним дотиком і переглянути всі свої показники в зручному графіку.

Ви також можете встановлювати цілі та отримувати попередження про занадто швидкій біг одним натисканням, без необхідності переміщатися по безлічі підміню. Дизайн плитки «Правильне дихання» також був поліпшений, що дозволяє виконувати заспокійливу дихальну вправу ще швидше.

Невелика зміна зовнішнього вигляду торкнеться і розділу погоди; дизайн стане зручніше, а оповіщення працюватимуть краще.

Крім оновлення прошивки, також буде оновлено додаток Google Fit для Android і iOS. В цілому завдання Google - зробити все, щоб смартфон і годинник працювали в єдиному темпі; так само, як і головний конкурент Apple.

Через багато років WearOS від Google нарешті наздоганяє конкурентів. Платформа щосили намагалася скласти гідну конкуренцію WatchOS від Apple або Tizen OS від Samsung. Після покупки FitBit в минулому році ми очікували, що Google в кінцевому підсумку додасть в WearOS функції, пов'язані зі здоров'ям і фітнесом. Нещодавно пошуковий гігант запросив відгуки через програму дослідження користувацького досвіду Google про можливі нові функції для майбутніх версій WearOS.

В опитуванні учасників запитують про різні функції відстеження стану здоров'я, таких як показники сну, відстеження SP02, автоматичне визначення різних категорій і сполучення з медичним обладнанням. Варто відзначити, що це не підтвердження намірів Google додати ці функції в наступну версію WearOS. Однак сам факт того, що Google виявляє такий інтерес, досить добре. В даний час більшість розумних годин в основному використовуються в якості фітнес-трекерів. Для WearOS було б здорово включити ці функції спочатку.

Джерело
Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: