OPPO випустить планшети і ноутбуки в наступному році

Oppo конкурує з Xiaomi на ринку смартфонів і телевізорів, і в наступному році протистояння цих компаній вийде на новий рівень. За словами джерела, Oppo збирається вийти на ринок ноутбуків.

Основними конкурентами Oppo на внутрішньому ринку будуть Honor та Xiaomi. Про характеристики першої моделі нічого не говориться, але вона, знову ж таки, буде відповідати характеристикам конкурентних рішень. Також в наступному році Oppo збирається випустити планшет – але відразу йому доведеться конкурувати в першу чергу з Honor і Huawei, оскільки Xiaomi давно не оновлювала свою лінійку планшетів.

Нещодавно компанія Digitimes Research повідомила, що після трьох років спаду з 2018 по 2020 рік очікується, що світові поставки смартфонів у 2021 році будуть зростати двозначними темпами або 150 мільйонів одиниць. Це зростання буде прискорене за рахунок будівництва інфраструктури 5G і процесу комерційних операцій в Японії, Західній Європі та США.

У наступні п’ять років зі збільшенням кількості комерційних мереж 5G і розширенням зони покриття потреба в заміні смартфонів 5G зросте. Digitimes Research прогнозує, що поставки обладнання 5G або 4G початкового рівня на ринки, що розвиваються, також будуть стимулювати глобальні поставки смартфонів. Вони досягнуть 1,5 мільярда і 1,7 мільярда в 2023 і 2025 роках відповідно.

Samsung Electronics і Apple займуть дві лідируючі позиції з постачання смартфонів в 2021 році. За ними слідують OPPO, VIVO і Xiaomi. Компанія Transsion з Шеньчженя буде продавати смартфони початкового рівня декількох брендів в Африці і Південній Азії. Таким чином, він займе шосте місце. Очікується, що Huawei, на яку поширюється заборона США, повернеться на сьоме місце.

Digitimes Research також прогнозує, що глобальні поставки смартфонів 5G досягнуто 200 мільйонів одиниць в 2020 році. Потім вони збільшаться до 1,22 мільярда одиниць в 2025 році.

Згідно з даними Canalys, в другому кварталі 2020 року у топ-5 світових брендів смартфонів увійшли Huawei, Samsung, Apple, Xiaomi та OPPO.

У порівнянні з 370,3 млн одиниць в другому кварталі 2019 р, загальні постачання смартфонів у другому кварталі 2020 року знизилися на 20,4% і склали 294,7 мільйона одиниць. Лідери не сильно змінилися. Samsung і Huawei отримали по 20% частки ринку. При цьому Apple знаходиться на третьому місці з часткою ринку 13,5%. Відвантаження смартфонів Samsung склала 54,7 мільйона одиниць. Це у порівнянні з 75,1 мільйона одиниць в другому кварталі 2019 роки; і 60 мільйонів одиниць в першому кварталі 2020 року.

Постачання Huawei склали 54,1 мільйона одиниць. У порівнянні з 58 мільйонами одиниць в другому кварталі 2019 року, це невелика зміна. На нього також доводиться 42,6% китайського ринку. Apple поставила 38,3 мільйона смартфонів у другому кварталі 2020 року. Таким чином, у другому кварталі 2019 року їхня кількість майже досягло 38,5 мільйона. Gartner пов’язує хороші показники Apple з поліпшенням ділового середовища в Китаї.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua