Xiaomi повернулася до трійки лідерів за світовими постачаннями смартфонів

Засновник, голова і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь сказав в своєму пості, що останні звіти, опубліковані відомими дослідницькими компаніями Canalys, IDC і Counterpoint, показують, що Xiaomi повернулася до трійки лідерів за світовими постачання смартфонів.

Серед них дані IDC по світовому ринку смартфонів за третій квартал показали, що було продано 353,6 мільйона одиниць. Це на 1,3% менше, ніж за той же період минулого року 358,5 млн одиниць. Поставки Xiaomi в третьому кварталі зросли на 42% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 46,5 мільйонів одиниць, посівши третє місце.

Дані звіту Canalys про світовий ринок смартфонів за третій квартал показують, що в третьому кварталі 2020 року світові поставки смартфонів впали на 1% в річному численні і збільшилися на 22% в місячному численні.

Лей Цзюнь відзначив: “У третьому кварталі 2020 року Xiaomi відвантажила 47,1 мільйона одиниць, ставши третьою за величиною постачанням смартфонів в світі”.

Також він додав, що “в третьому кварталі 2014 року Xiaomi вперше посіла третє місце в світі. Шість років по тому я дуже радий повернутися на третє місце в світі”.

Лей Цзюнь розповів про еволюцію Xiaomi, заявивши, що вона вже увійшла в список Fortune 500. Фактично, Xiaomi одержала ряд вражаючих досягнень в надзвичайно жорсткому конкурентному середовищі. «Я щиро пишаюся цим. В майбутньому ми продовжимо дотримуватися “трьох залізних законів”, які Xiaomi ніколи не зраджує, а саме: орієнтованість на технології, орієнтація на рентабельність і створення найкрутіших продуктів».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua